Najnowsze newsy
  1. Milówka pokonana;Beskid 4:2 Podhalanka
  2. D1: Lider pokonany
  3. D1: Wygrany dwumecz
  4. Start domowy;Beskid – Podhalanka
  5. Sto lat Maciej!
3 sierpnia 2019
LKS Victoria Hażlach
loss
1 / 3
zwycięstwo
LKS Olza Pogwizdów
3 sierpnia 2019
KS Nierodzim
loss
0 / 8
zwycięstwo
LKS Pogórze
3 sierpnia 2019
LKS Zryw Bąków
zwycięstwo
2 / 1
loss
LKS Błyskawica Kończyce Wielkie
4 sierpnia 2019
LKS Błękitni Pierściec
zwycięstwo
3 / 2
loss
LKS Orzeł Zabłocie
4 sierpnia 2019
LKS Beskid Brenna
zwycięstwo
1 / 0
loss
LKS Strażak Pielgrzymowice
4 sierpnia 2019
UKS APN Góral Istebna
loss
1 / 2
zwycięstwo
LKS Kończyce Małe
4 sierpnia 2019
LKS Iskra Iskrzyczyn
loss
1 / 3
zwycięstwo
KP Beskid II Skoczów
11 sierpnia 2019
LKS Pogórze
zwycięstwo
6 / 0
loss
LKS Zryw Bąków
11 sierpnia 2019
LKS Kończyce Małe
loss
0 / 2
zwycięstwo
KP Beskid II Skoczów
11 sierpnia 2019
LKS Orzeł Zabłocie
draw
2 / 2
draw
LKS Beskid Brenna
11 sierpnia 2019
LKS Błyskawica Kończyce Wielkie
zwycięstwo
5 / 2
loss
LKS Iskra Iskrzyczyn
11 sierpnia 2019
LKS Strażak Pielgrzymowice
zwycięstwo
6 / 3
loss
KS Nierodzim
11 sierpnia 2019
LKS Olza Pogwizdów
draw
2 / 2
draw
LKS Błękitni Pierściec
11 sierpnia 2019
UKS APN Góral Istebna
zwycięstwo
2 / 1
loss
LKS Victoria Hażlach
17 sierpnia 2019
KS Nierodzim
draw
4 / 4
draw
LKS Orzeł Zabłocie
17 sierpnia 2019
LKS Zryw Bąków
draw
- VS -
draw
LKS Strażak Pielgrzymowice
18 sierpnia 2019
LKS Błękitni Pierściec
loss
2 / 6
zwycięstwo
UKS APN Góral Istebna
18 sierpnia 2019
LKS Beskid Brenna
loss
0 / 1
zwycięstwo
LKS Olza Pogwizdów
18 sierpnia 2019
LKS Victoria Hażlach
loss
0 / 1
zwycięstwo
LKS Kończyce Małe
18 sierpnia 2019
LKS Iskra Iskrzyczyn
loss
2 / 8
zwycięstwo
LKS Pogórze
18 sierpnia 2019
KP Beskid II Skoczów
draw
1 / 1
draw
LKS Błyskawica Kończyce Wielkie
24 sierpnia 2019
LKS Orzeł Zabłocie
draw
1 / 1
draw
LKS Zryw Bąków
25 sierpnia 2019
LKS Pogórze
zwycięstwo
3 / 1
loss
KP Beskid II Skoczów
25 sierpnia 2019
LKS Kończyce Małe
zwycięstwo
2 / 0
loss
LKS Błyskawica Kończyce Wielkie
25 sierpnia 2019
LKS Strażak Pielgrzymowice
loss
1 / 2
zwycięstwo
LKS Iskra Iskrzyczyn
25 sierpnia 2019
LKS Olza Pogwizdów
zwycięstwo
6 / 2
loss
KS Nierodzim
25 sierpnia 2019
UKS APN Góral Istebna
zwycięstwo
2 / 1
loss
LKS Beskid Brenna
25 sierpnia 2019
LKS Victoria Hażlach
loss
1 / 2
zwycięstwo
LKS Błękitni Pierściec
31 sierpnia 2019
KS Nierodzim
loss
0 / 5
zwycięstwo
UKS APN Góral Istebna
31 sierpnia 2019
LKS Zryw Bąków
draw
3 / 3
draw
LKS Olza Pogwizdów
31 sierpnia 2019
LKS Błyskawica Kończyce Wielkie
draw
2 / 2
draw
LKS Pogórze
1 września 2019
LKS Błękitni Pierściec
loss
1 / 5
zwycięstwo
LKS Kończyce Małe
1 września 2019
LKS Beskid Brenna
loss
1 / 2
zwycięstwo
LKS Victoria Hażlach
1 września 2019
LKS Iskra Iskrzyczyn
zwycięstwo
7 / 4
loss
LKS Orzeł Zabłocie
1 września 2019
KP Beskid II Skoczów
zwycięstwo
6 / 0
loss
LKS Strażak Pielgrzymowice
7 września 2019
LKS Orzeł Zabłocie
zwycięstwo
2 / 0
loss
KP Beskid II Skoczów
8 września 2019
LKS Błękitni Pierściec
loss
0 / 2
zwycięstwo
LKS Beskid Brenna
8 września 2019
LKS Kończyce Małe
loss
1 / 4
zwycięstwo
LKS Pogórze
8 września 2019
LKS Strażak Pielgrzymowice
loss
0 / 4
zwycięstwo
LKS Błyskawica Kończyce Wielkie
8 września 2019
LKS Olza Pogwizdów
zwycięstwo
2 / 1
loss
LKS Iskra Iskrzyczyn
8 września 2019
UKS APN Góral Istebna
zwycięstwo
1 / 0
loss
LKS Zryw Bąków
8 września 2019
LKS Victoria Hażlach
draw
1 / 1
draw
KS Nierodzim
14 września 2019
KS Nierodzim
loss
1 / 7
zwycięstwo
LKS Błękitni Pierściec
14 września 2019
LKS Zryw Bąków
draw
1 / 1
draw
LKS Victoria Hażlach
14 września 2019
LKS Błyskawica Kończyce Wielkie
zwycięstwo
4 / 1
loss
LKS Orzeł Zabłocie
15 września 2019
LKS Beskid Brenna
draw
2 / 2
draw
LKS Kończyce Małe
15 września 2019
LKS Pogórze
zwycięstwo
7 / 0
loss
LKS Strażak Pielgrzymowice
15 września 2019
LKS Iskra Iskrzyczyn
loss
3 / 4
zwycięstwo
UKS APN Góral Istebna
15 września 2019
KP Beskid II Skoczów
zwycięstwo
6 / 3
loss
LKS Olza Pogwizdów
21 września 2019
LKS Orzeł Zabłocie
loss
0 / 2
zwycięstwo
LKS Pogórze
22 września 2019
LKS Błękitni Pierściec
draw
4 / 4
draw
LKS Zryw Bąków
22 września 2019
LKS Beskid Brenna
zwycięstwo
3 / 1
loss
KS Nierodzim
22 września 2019
LKS Kończyce Małe
zwycięstwo
7 / 1
loss
LKS Strażak Pielgrzymowice
22 września 2019
LKS Olza Pogwizdów
loss
0 / 3
zwycięstwo
LKS Błyskawica Kończyce Wielkie
22 września 2019
UKS APN Góral Istebna
zwycięstwo
4 / 0
loss
KP Beskid II Skoczów
22 września 2019
LKS Victoria Hażlach
loss
0 / 2
zwycięstwo
LKS Iskra Iskrzyczyn
28 września 2019
KS Nierodzim
loss
0 / 5
zwycięstwo
LKS Kończyce Małe
28 września 2019
LKS Zryw Bąków
zwycięstwo
1 / 0
loss
LKS Beskid Brenna
28 września 2019
LKS Błyskawica Kończyce Wielkie
loss
0 / 2
zwycięstwo
UKS APN Góral Istebna
29 września 2019
LKS Pogórze
zwycięstwo
2 / 1
loss
LKS Olza Pogwizdów
29 września 2019
LKS Iskra Iskrzyczyn
loss
0 / 4
zwycięstwo
LKS Błękitni Pierściec
29 września 2019
KP Beskid II Skoczów
zwycięstwo
2 / 1
loss
LKS Victoria Hażlach
29 września 2019
LKS Strażak Pielgrzymowice
zwycięstwo
2 / 0
loss
LKS Orzeł Zabłocie
5 października 2019
KS Nierodzim
zwycięstwo
8 / 1
loss
LKS Zryw Bąków
6 października 2019
LKS Błękitni Pierściec
zwycięstwo
1 / 0
loss
KP Beskid II Skoczów
6 października 2019
LKS Beskid Brenna
zwycięstwo
5 / 2
loss
LKS Iskra Iskrzyczyn
6 października 2019
LKS Kończyce Małe
zwycięstwo
3 / 0
loss
LKS Orzeł Zabłocie
6 października 2019
LKS Olza Pogwizdów
draw
1 / 1
draw
LKS Strażak Pielgrzymowice
6 października 2019
UKS APN Góral Istebna
loss
2 / 5
zwycięstwo
LKS Pogórze
6 października 2019
LKS Victoria Hażlach
- -
- VS -
- -
LKS Błyskawica Kończyce Wielkie
12 października 2019
LKS Zryw Bąków
loss
1 / 2
zwycięstwo
LKS Kończyce Małe
12 października 2019
LKS Błyskawica Kończyce Wielkie
zwycięstwo
3 / 2
loss
LKS Błękitni Pierściec
12 października 2019
LKS Orzeł Zabłocie
zwycięstwo
1 / 0
loss
LKS Olza Pogwizdów
13 października 2019
LKS Pogórze
zwycięstwo
4 / 0
loss
LKS Victoria Hażlach
13 października 2019
LKS Iskra Iskrzyczyn
loss
1 / 5
zwycięstwo
KS Nierodzim
13 października 2019
KP Beskid II Skoczów
draw
2 / 2
draw
LKS Beskid Brenna
13 października 2019
LKS Strażak Pielgrzymowice
loss
3 / 4
zwycięstwo
UKS APN Góral Istebna
19 października 2019
KS Nierodzim
loss
0 / 2
zwycięstwo
KP Beskid II Skoczów
19 października 2019
LKS Zryw Bąków
zwycięstwo
2 / 1
loss
LKS Iskra Iskrzyczyn
20 października 2019
LKS Błękitni Pierściec
loss
2 / 4
zwycięstwo
LKS Pogórze
20 października 2019
LKS Beskid Brenna
loss
0 / 4
zwycięstwo
LKS Błyskawica Kończyce Wielkie
20 października 2019
LKS Kończyce Małe
loss
2 / 3
zwycięstwo
LKS Olza Pogwizdów
20 października 2019
UKS APN Góral Istebna
zwycięstwo
4 / 0
loss
LKS Orzeł Zabłocie
20 października 2019
LKS Victoria Hażlach
zwycięstwo
3 / 1
loss
LKS Strażak Pielgrzymowice
26 października 2019
LKS Błyskawica Kończyce Wielkie
zwycięstwo
5 / 0
loss
KS Nierodzim
26 października 2019
LKS Orzeł Zabłocie
draw
2 / 2
draw
LKS Victoria Hażlach
27 października 2019
LKS Pogórze
zwycięstwo
4 / 0
loss
LKS Beskid Brenna
27 października 2019
LKS Iskra Iskrzyczyn
zwycięstwo
2 / 1
loss
LKS Kończyce Małe
27 października 2019
KP Beskid II Skoczów
loss
2 / 5
zwycięstwo
LKS Zryw Bąków
27 października 2019
LKS Strażak Pielgrzymowice
loss
1 / 2
zwycięstwo
LKS Błękitni Pierściec
27 października 2019
LKS Olza Pogwizdów
loss
1 / 2
zwycięstwo
UKS APN Góral Istebna