W sobotnie popołudnie zawodnicy Beskidu Skoczów rozegrają mecz 7 kolejki grupy mistrzowskiej, w którym wyjazdowo mierzyć się będzie z LKS Tempo Puńców.  Mecz rozegrany zostanie o godzinie 16:00.

LKS Tempo Puńców — KP Beskid Skoczów

Ludowy Klub Sportowy Tempo Puńców założony został w 1949 roku. Barwy drużyny z Puńcowa to kolory żółto-zielone. W obecnych rozgrywkach drużyna z Puńcowa zajmuje 5 pozycję z dorobkiem 9 punktów oraz bilansem bramkowym 9:9. Najlepszym strzelcem Tempa jest Mateusz Szuster, który w rozgrywkach grupy mistrzowskiej zdobył 3 bramki. W swoim ostatnim spotkaniu drużyna z Tempa o ligowe punkty walczyła w Żywcu rywalizując z tamtejszym Góralem. Sobotni rywal Beskidu przegrał to spotkanie 3:1.

Obecny sezon przyniósł już dwa pojedynki ligowe Beskidu z Tempem Puńców. W pierwszym meczu skoczowianie pokonali LKS Tempo Puńców 0:3. Hat-tricka dla Beskidu zdobył wówczas Mieczysław Sikora. W drugim spotkaniu, które zostało rozegrane w Skoczowie zawodnicy Marcina Michalika wygrali 6:1. Wówczas hat-trickiem popisał się Kamil Janik a po jednej bramce dla Beskidu zdobywali Marcin Jaworzyn, Michał Szczyrba oraz Krzysztof Surawski.

Ostatnie mecze Beskidu z Tempem:

1. 21 październik 2020 – 12 kolejka ligi okręgowej

KP Beskid Skoczów 6:1 LKS Tempo Puńców

Bramki dla Beskidu: Kamil Janik – trzy, Marcin Jaworzyn, Michał Szczyrba, Krzysztof Surawski

2. 16 wrzesień 2020r. – 3 kolejka ligi okręgowej

LKS Tempo Puńców 0:3 KP Beskid Skoczów

Bramki dla Beskidu: Mieczysław Sikora – trzy

3. 20 kwiecień 2019r. – 23 kolejka ligi okręgowej

KP Beskid Skoczów 1:1 LKS Tempo Puńców

Bramka dla Beskidu: Mieczysław Sikora

4. 1 wrzesień 2018r. – 6 kolejka ligi okręgowej

LKS Tempo Puńców 0:1 KP Beskid Skoczów

Bramka dla Beskidu: Michał Szczyrba

5. 23 sierpień 2017r. – 3 runda Pucharu Polski

LKS Tempo Puńców 2:0 KP Beskid Skoczów

Po remisie w ostatnim spotkaniu z Sołą Rajcza w sobotnie popołudnie gracze Beskidu rozpoczną serię trzech wyjazdowych spotkań z rzędu. Na początek skoczowian czeka wyjazd do Puńcowa, który od zawsze był dla Beskidu ciężkim terenem. Tak zapewne będzie i tym razem, gdyż po tabeli widać, że liga jest bardzo wyrównana. Czy w sobotę gracze Beskidu będą mogli po raz trzeci cieszyć się ze zwycięstwa w tym sezonie nad Tempem? Czy też może gospodarze zastopują serię zwycięstw Beskidu z tego sezonu?. Tego dowiemy się w sobotę około godziny 18:00.

Serdecznie zapraszamy na to spotkanie!