Od zwycięstwa rozpoczęli ligowe zmagania zawodnicy Beskidu Skoczów, którzy na inaugurację ligowych rozgrywek pokonali w wyjazdowym spotkaniu LKS Smrek Ślemień 0:2(0:1). Bramki dla Beskidu zdobywali Tomasz Juraszek oraz Marcin Jaworzyn.

Beskid: K. Krucek, Czyż, Juraszek, Ferfecki, Kotrys(56’ Dudajek), Małkowski, Surawski, Szczyrba(66’ Chrapek),  Borkała(46’ Janik), Szczęsny(77’ J. Krucek), Jaworzyn(66’ Sikora)

Żółte kartki: Ferfecki, Czyż

Dobrze rozpoczęli dzisiejszy mecz zawodnicy Beskidu, którzy w 3 minucie powinni prowadzić 0:1, jednak po wystawieniu piłki przez Marcina Jaworzyna Adrian Borkała uderzył niecelnie. W 14 minucie rywale mięli szanse z rzutu wolnego, jednak strzał okazał się niecelny. W 21 minucie padła pierwsza bramka, autorstwa Marcina Jaworzyna, jednak sędzia wskazał na pozycję spaloną napastnika Beskidu. W 25 minucie padła pierwsza bramka w meczu. Michał Szczyrba dograł piłkę z rzutu rożnego w pole karne gdzie do bramki skierował ja głową Tomasz Juraszek.. W 41 minucie Kamil Kotrys dograł piłkę z lewej strony. Piłka trafiła na głowę Krzysztofa Surawskiego, który uderzył niecelnie.

Po zmianie stron tempo gry nieco spadło. Ożywione zostało w 65 minucie, kiedy to Marcin Jaworzyn zagrał piłkę do Damian Szczęsnego, który odegrał piłkę do napastnika Beskidu, który z łatwością podwyższył prowadzenie Beskidu. Na kolejne ciekawe akcje trzeba było czekać do końcówki meczu. W 90 minucie po rzucie wolnym Smreka Konrad Krucek sparował piłkę naz rzut rożny a następnie w 92 minucie Adrian Sikora zagrał piłkę do Jakuba Małkowskiego, który uderzył niecelnie