Trzy punkty dopisali po dzisiejszym meczu do swojego dorobku zawodnicy Beskidu Skoczów, którzy w środowe popołudnie pokonali CKS Piast Cieszyn 2:0(1:0). Dwa trafienia dla Beskidu zanotował Michał Szczyrba.

Beskid: K. Krucek, Czyż, Chrapek, Trybulec, Małkowski, Kotrys, Surawski, Szczyrba(70′ Dudajek), Borkała(64′ Sikora), Szczęsny(87′ Juraszek), J. Krucek(75′  Janik)

CKS: Nalepa, Fatalski(60′ Szyper), Skakuj, Volkmer, Kołek, I. Jeleń, J. Jeleń, Wałga, Gabryś(77′ Seremak), Greń, Bulawa

Żółte kartki: Trybulec, Szczęsny

W początkowej fazie spotkanie bliżsi zdobycia bramki byli goście, jednak strzał Ireneusza Jelenia był niecelny. W 12 minucie Damian Szczęsny piętką wystawił piłkę przed polem karnym do Michała Szczyrby, który zdecydował się na strzał, lecz niecelny. W 38 minucie Kamil Kotrys dograł piłkę do wbiegającego w pole karne Michała Szczyrby, który pewnie umieścił piłkę obok interweniującego Romana Nalepy. W 45 minucie Damian Szczęsny wszedł z piłką z lewej strony po czym dograł futbolówkę do Jakuba Krucka, który trafił w boczną siatkę.

Po zmianie stron jakie pierwsi zaatakowali przyjezdni w 64 minucie blisko zdobycia bramki był Tomasz Szyper, który uderzył niecelnie. W 70 minucie Jakub Małkowski z prawej strony zagrał piłkę wzdłuż linii końcowej. Do futbolówki doszedł Michał Szczyrba, który po raz drugi wpisał się na listę strzelców.W 82 minucie spotkania na strzał w kierunku bramki gości zdecydował się Damian Szczęsny, lecz piłka zatrzymała się na poprzeczce bramki CKS-u. W doliczonym czasie gry blisko zdobycia bramki był Arkadiusz Trybulec, który po dograniu piłki z rzutu wolnego uderzył na bramkę gości, lecz rywal zablokował strzał zawodnika Beskidu.