Pewnym zwycięstwem Beskidu zakończyło się spotkanie 26 kolejki ligi okręgowej, w którym skoczowianie pokonali lidera ligi okręgowej 2:5(0:2). Hat-tricka dla Beskidu zdobył Adrian Sikora. Po jednej bramce do Beskidu dołożyli Damian Szczęsny oraz Marcin Jaworzyn.

Beskid: Krucek, Chrapek, Ferfecki, Kotrys, Małkowski, Dudajek, Surawski, Szczyrba(55’ Szołtys), Szczęsny(86’ Krzak), Sikora(83’ Borkała), Jaworzyn(90’ Zwardoń)

Żółta kartka: Jaworzyn, Szczęsny, Kotrys

Czerwona kartka: Ferfecki

W 6 minucie zza pola karnego na bramkę gospodarzy uderzył Marcin Jaworzyn, lecz bramkarz rywala był na posterunku i odbił piłkę na rzut rożny. Minutę później po dośrodkowaniu piłki z boku boiska głową na bramkę rywala uderzył Damian Szczęsny, lecz rywal odbił piłkę. W 30 minucie Rafał Adamek wyprzedził Konrada Krucka i miał pustą bramkę, lecz uderzył niecelnie. W 32 minucie skoczowianie objęli prowadzenie. Adrian Sikora dograł piłkę z lewej strony, a piłkę na bramkę zamienił Damian Szczęsny. W 37 minucie Adrian Sikora dograł piłkę do Michała Szczyrby, którego strzał odbił bramkarza. Tuż przed przed końcem pierwszej połowy skoczowianie zdobyli drugą bramkę. Kamil Kotrys dośrodkował piłkę. Ta trafiła do Adriana Sikory, który strzałem w krótki róg podwyższył prowadzenie Beskidu.

W 46 minucie gospodarze zdobyli bramkę. Rywal wyprzedził obronę Beskidu i umieścił piłkę w bramce skoczowian. W 57 minucie skoczowianie zdobyli 3 bramkę. Jakub Małkowski dograł piłkę z prawej strony a bramkarza rywali uprzedził Marcin Jaworzyn, który umieścił piłkę w siatce. W 74 minucie Marcin Jaworzyn dograł piłkę do wychodzącego na pozycje Adriana Sikory, który strzałem z pierwszej piłki podwyższył prowadzenie Beskidu. W 83 minucie skoczowianie zdobyli 5 bramkę. Jakub Małkowski obsłużył długą piłką wychodzącego na pozycje Adriana Sikore, który skompletował hat-tricka. W 90 minucie Cezary Ferfecki faulował rywala w polu karnym i gospodarze zdobyli bramkę z rzutu karnego.