Jako pierwsza drużyna Beskidu w 2022 roku swoje ligowe zmagania rozpoczęli podopieczni Patryka Pindla. Drużyna juniorów występująca w II lidze wojewódzkiej A1 Junior na początek zmagań w niedzielne przedpołudnie podejmowała na Stadionie Miejskim “Beskid” w Skoczowie drużynę BKS Stal Bielsko-Biała. Skoczowianie pewnie pokonali przyjezdnych 6:2. Dwie bramki dla drużyny spod Kaplicówki zdobyli Szymon Łagan oraz Adrian Borkała. Po jednym trafieniu dołożyli Mateusz Labza oraz Bartosz Chruszcz.

Beskid: Liszka, Chruszcz, Banaszek, Greń, Gałuszka, Zwardoń, Lapczyk, Labza, Wija, Borkała, Krzak grali również: Forszt, Łopatkiewicz, Oziomek, Niedzielski, Łagan, Gruchel

Po meczu trener Patryk Pindel powiedział:

“Pierwsza kolejka i wiele nadziei. Pierwsza połowa bardzo słaba w naszym wykonaniu. Widać było, że zlekceważyliśmy przeciwnika. Taką drużynę chcę oglądać cała rundę wiosenną jak w drugiej połowie. Byliśmy zmotywowani i świadomi tego co chcemy zrealizować.”

Tabela

Pozycja Drużyna Meczy Zwycięstw Remisów Porażek Zdobytych goli Straconych goli Bilans goli Punktów