Zwycięstwem Beskidu 0:1(0:0) zakończył się mecz 28 kolejki pomiędzy TS Stal Śrubiarnia Żywiec a podopiecznymi Bartosza Woźniaka. Skoczowianie dzięki temu zwycięstwu świętować mogą awans do nowo powstałej 5 ligi. Bramkę dla skoczowian zdobył Cezary Ferfecki.

Beskid: K. Krucek, Padło, Chrapek, Ferfecki, Kotrys, Pater(80′ K. Zwardoń), Surawski, Małkowski, Zątek(90′ Duźniak), Dudajek(81′ Sikora), J. Krucek(87′ Niedzielski)

Żółta kartka: Ferfecki

W 10 minucie rywale zagrozili bramce Beskid, jednak Konrad Krucek odbił piłkę na rzut rożny. W 16 minucie Konrad Krucek po raz drugi uchronił Beskid przed stratą bramki. Po dośrodkowaniu piłki w pole karne rywal z 10 metra uderzył na bramkę Beskidu, jednak Konrad Krucek odbił piłkę. W 39 minucie skoczowianie zaatakowali Stal, jednak piłkę uderzoną przez Kacpra Zątka odbił bramkarz Stali. W 45 minucie po solowej akcji Kacper Zątek uderzył na bramkę rywala, jednak piłka przeleciała nad bramką gospodarzy.

W 47 minucie bramkę rywala zaatakowali skoczowianie. Po strzale Kacpra Zątka bramkarz odbił piłkę, którą dobijał Jakub Krucek, jednak bramkarz złapał piłkę. W 51 minucie skoczowianie objęli prowadzenie. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Krzysztofa Surawskiego najlepiej w polu karnym odnalazł się Cezary Ferfecki, który strzałem głową otworzył wynik meczu. W 70 minucie Jakub Krucek otrzymał piłkę sam na sam, lecz w pojedynku z napastnikiem Beskidu górą okazał się goalkeeper gospodarzy. W 71 minucie po dośrodkowaniu piłki w pole karne Beskidu skoczowianie wybyli piłkę, którą zza pola karnego uderzył rywale, jednak plasowany strzał okazał się niecelny. W 85 minucie gospodarze wykonywali rzut wolny, jednak Konrad Krucek stanął na wysokości zadania i złapał piłkę.