W rozegranym dzisiaj spotkaniu gracze Baarosza Woźniaka wysoko pokonali w wyjazdowym spotkaniu LKS Leśna 2:8(2:3). Cztery bramki dla Beskidu zdobył Marcin Jaworzyn. Po jednej bramce dołożyli Damian Szczęsny, Adrian Sikora, Kamil Janik oraz samobójcze trafienie zanotował bramkarz rywali.

Beskid: Krucek, Chrapek(64’ Trybulec), Kotrys(64’ Juraszek), Ferfecki, Dudajek, Małkowski, Surawski, Szczyrba(70’ Szołtys), Szczęsny(64’ Janik), Sikora, Jaworzyn

W 5 minucie skoczowianie objęli prowadzenie. Damian Szczęsny podał piłkę do Marcina Jaworzyna, który uprzedził rywali i umieścił piłkę w bramce obok interweniującego bramkarza. Minutę później piłkę z prawej strony dograł Jakub Małkowski a w słupek piłkę skierował Marcin Jaworzyn. W 11 minucie Jakub Małkowski ponownie dograł piłkę z prawej strony a słupek ostemplował rywal, który był blisko samobójczego trafienia. W 22 minucie Kamil Kotrys dograł piłkę z 30 metra w pole karne gospodarzy, gdzie Marcin Jaworzyn głową skierował piłkę do bramki. W 26 minucie Adrian Sikora wycofał piłkę do Krzysztofa Surawskiego, którego strzał odbił bramkarz drużyny z Leśnej. W 28 minucie Adrian Sikora zagrał piłkę do wychodzącego na pozycje Damiana Szczęsnego, który uderzył niecelnie. W 31 minucie Damian Szczęsny odwdzięczył się za zagranie i dograł piłkę na 10 metr do Adriana Sikory, który uderzył niecelnie. W 35 minucie Marcin Jaworzyn przejął piłkę na 35 metrze od rywala i po podprowadzeniu piłki na linie pola karne uderzył na bramkę zdobywając bramkę. W 37 minucie gospodarze pierwszy raz zagrozili bramce Beskidu i niekryty rywal umieścił piłkę w bramce Beskidu. W 42 minucie Michał Szczyrba dograł piłkę z rzutu rożnego, lecz strzał głową Adriana Sikory zatrzymał się na słupku bramki gospodarzy. W 44 minucie rywal zdecydował się na strzał z 25 metra czym zaskoczył Konrada Krucka i zdobył drugą bramkę dla Leśnej.

W 56 minucie Adrian Sikora ostemplował ponownie słupek. Minutę później Marcin Jaworzyn dograł piłkę do Damiana Szczęsnego, którego strzał znalazł się w bramce gospodarzy. W 63 minucie Michał Szczyrba dograł piłkę przed bramkę gospodarzy, gdzie bramkarz rywala skierował piłkę do własnej bramki. W 66 minucie Marcin Jaworzyn wycofał piłkę do Adriana Sikory, który umieścił futbolówkę w bramce. W 73 minucie kolejna asystę zanotował dzisiaj Marcin Jaworzyn. Napastnik Beskidu dograł piłkę w pole karne na głowę Kamila Janika, który umieścił piłkę w bramce. W 82 minucie Arkadiusz Trybulec ruszył z piłką lewą stroną i dograł piłkę w pole karne, gdzie znajdował się Marcin Jaworzyn, który wpisał się po raz czwarty na listę strzelców.