Z trzema punktami do Skoczowa powracają zawodnicy Beskidu Skoczów, którzy w meczu 24 kolejki rywalizowali z CKS Piast Cieszyn. Skoczowianie wygrali mecz 1:2(0:1). Bramki dla Beskidu zdobywali Kacper Zątek oraz Jakub Krucek.

Beskid: K. Krucek, Padło, Chrapek, Pater(60’ S. Cieniała), Małkowski, Kotrys, Surawski, Szczyrba, Zątek, Dudajek(90’ T. Zwardoń), J. Krucek

Żółta kartka: J. Krucek

W 15 minucie meczu na strzał w kierunku bramki CKS-u zdecydował się Michał Szczyrba, którego strzał był niecelny. W 17 minucie Jakub Krucek dograł piłkę do wbiegającego w pole karne Michała Szczyrby, którego strzał odbił bramkarz gospodarzy. W 21 minucie Kacper Zątek otrzymał piłkę na prawej stronie boiska i po wbiegnięciu w pole karne CKS pewnym strzałem w długi róg otworzył wynik meczu. W 32 minucie Krystian Dudajek dograł piłkę z lewej strony do Jakuba Krucka, którego strzał okazał się niecelny.

W 47 minucie Krystian Dudajek wycofał piłkę do Michała Szczyrby, który uderzył z 16 metra, jednak niecelnie. W 51 minucie niecelnie piłkę podał Wojciech Padło. Futbolówka trafiła do Ireneusza Jelenia, którego strzał w długi róg był niecelny. W 59 minucie gracze CKS zagrozili bramce Beskidu po strzale z przewrotki, jednak Konrad Krucek stanął na wysokości zadania. W 66 minucie piłkę w okolicy pola karnego stracił Kamil Kotrys. Rywal dograł piłkę do Ireneusza Jelenia, który plasowanym strzałem w długi róg doprowadził do wyrównania. W 75 minucie Jakub Krucek wykonywał rzut wolny z linii 16 metra. Napastnik Beskidu przymierzył nad murem CKS i strzałem w krótki róg zdobył drugą bramkę dla Beskidu. W 78 minucie Krzysztof Surawski popisał się solową akcją, jednak rywal odbił strzał. W 80 minucie dogodną sytuację miał Jakub Niedzielski, jednak za daleko wypuścił sobie piłkę.