Siedem kolejek i jeden zdobyty punkt to dorobek Beskidu Skoczów na półmetku zmagań rundy jesiennej IV ligi śląskiej. Nie taki początek rozgrywek był spodziewany w Skoczowie. W ramach 8 kolejki IV ligi skoczowianie o ligowe punkty rywalizować będą w Jasienicy z tamtejszym Drzewiarzem.

LKS Drzewiarz Jasienica — KP Beskid Skoczów

Ludowy Klub Sportowy Drzewiarz Jasienica założony został w 1954 roku. Barwy jutrzejszego rywala Beskidu to kolory czarno-czerwono-zielone. Gospodarze sobotniego spotkania zajmują aktualnie 11 miejsce z dorobkiem 10 punktów. Najskuteczniejszym zawodnikiem Drzewiarza jest Szymon Królak, który w ligowych spotkaniach zdobył 4 bramki. W ostatnim spotkaniu Drzewiarz przegrał w wyjazdowym spotkaniu z Spójnią Landek 3:2.

Po spotkaniu z Odrą Wodzisław w Beskidzie doszło do zmiany szkoleniowca. W sobotnim meczu po raz pierwszy drużynę poprowadzi Jarosław Kupis. Skoczowianie do Jasienicy udają się z nadzieją na odmianę ostatnich wyników. Czy zmiana szkoleniowca pozytywnie wpłynie na zawodników Beskidu i pomoże w zdobyciu punktów? Tego dowiemy się około godziny 18. Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców na ten mecz.