Nie najlepiej w sezon 2019/2020 weszli podopieczni Kamila Sornata. Skoczowianie w dwóch pierwszych meczach sezonu dwukrotnie schodzili z boiska pokonani. W trzeciej kolejce gracze Beskidu przed własną publicznością będą mieli okazję do zdobycia punktów.

KP Beskid Skoczów — MRKS Czechowice-Dziedzice

MRKS Czechowice-Dziedzice założony został w 1921 roku. Barwy sobotniego rywala Beskidu to kolory czerwony oraz czarny. Po dwóch rozegranych spotkaniach gracze z Czechowic-Dziedzic plasują się w tabeli na 10 miejscu z dorobkiem 3 punktów oraz bilansem bramkowym 2:3. Najskuteczniejszym zawodnikiem MRKS-u są Michał Przemyk oraz Kacper Polakowski, którzy zdobyli w lidze po jednej bramce. W ostatniej kolejce MRKS przegrał na własnym stadionie z Spójnią Landek 1:3.


Dwa mecze za zawodnikami Kamila Sornata w obecnym sezonie. Skoczowianie dwukrotnie kończyli mecz w nienajlepszych nastrojach. Już w sobotę będzie szansa na drobną poprawę humoru, lecz aby tak się stało niezbędne jest zdobycie punktów. Czy skoczowianie w sobotę zdobędą pierwsze punkty w tym sezonie? Tego dowiemy się około godziny 19:00


Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców na mecz!