Zwycięstwem Beskidu 2:0(2:0) zakończył się przedostatni mecz Beskidu przed własną publicznością w sezonie 2023/2024. Gracze Bartosza Woźniaka pokonali LKS Soła Rajcza a trafienia dla Beskidu zanotowali Jakub Niedzielski oraz Jakub Krucek.

Beskid: K. Krucek, Padło, Kotrys, J. Krucek, Surawski, Niedzielski(83′ Duźniak), Pater(83′ T. Zwardoń), Szczyrba(32′ Krzak, 54′ K. Zwardoń), Zątek, Ferfecki, Małkowski

Żółta kartka: Pater

Lepiej mecz rozpoczęli skoczowianie, którzy już w 4 minucie zagrozili bramce gości, jednak strzał Jakuba Krucka okazał się niecelny. W 7 minucie groźnie na bramkę Soły uderzył Jakub Małkowski, lecz i tym razem próba zawodnika Beskidu była niecelna. W 14 minucie szybką akcję przeprowadzili skoczowianie. Akcja duetu Jakub Niedzielski-Kacper Zątek zakończyła się niecelnym uderzeniem napastnika Beskidu. Dwie minuty później do dograniu piłki przez Jakub Małkowskiego piłkę na bramkę gości uderzył Jakub Krucek, lecz futbolówka zatrzymała się na poprzeczce bramki gości. W 17 minucie Cezary Ferfecki dograł piłkę na 10 metr do Kacpra Zątka, który uderzył niecelnie. W 22 minucie po dośrodkowaniu piłki z lewej strony najlepiej w polu karnym Soły zachował się Jakub Niedzielski, który skierował futbolówkę do bramki przyjezdnych. W 25 minucie niecelnie na bramkę Soły uderzył Krzysztof Surawski. W 36 minucie po dograniu futbolówki przez Daniela Patera kąśliwie na bramkę Soły uderzył Jakub Niedzielski, jednak bramkarz gości odbił piłkę. W 33 minucie swoją okazję mięli goście, jednak Konrad Krucek stanął na wysokości zadania. W 38 minucie na tablicy wyników było 2:0. Po dograniu piłki z prawej strony prowadzenie Beskidu podwyższył Jakub Krucek.

W 50 minucie Jakub Małkowski wyłożył piłkę na 5 metr do Jakuba Krucka, który uderzył niecelnie. Minutę później w polu karnym gości faulowany był Antoni Krzak co zauważył sędzia i wskazał na rzut karny, jednak piłkę uderzoną przez Jakuba Krucka odbił bramkarz. W 64 minucie groźnie na bramkę Soły uderzył Jakub Małkowski, lecz próba gracza Beskidu z 20 metra została zastopowana przez goalkeepera Soły. W 73 minucie Jakub Niedzielski dograł piłkę na 20 metr do Jakub Krucka, którego strzał odbił bramkarz. W 86 minucie dobrze w bramce Beskidu zachował się Konrad Krucek, który poradził sobie z niebezpiecznym strzałem rywala.