Zwycięstwem 3:1(2:1) zakończył się dzisiejszy mecz Beskidu Skoczów z WSS Wisła rozgrywany w ramach 27 kolejki ligi okręgowej. Dublet dla Beskidu ustrzelił Damian Szczęsny. Raz na listę strzelców wpisał się Krzysztof Surawski. Bramkę dla Wisły zdobył Dawid Mazurek.

Beskid: K. Krucek, Juraszek, Kotrys, Chrapek, Gredka, Jaworski, Surawski, Małkowski, Janik(89′ Strach), Borkała, Szczęsny(85′ Chruszcz)

WSS: Fiedor, Jenkner, Buś(61′ Tatara), Adamczyk, Marekwica, D. Mazurek, M. Mazurek, Cieślar, Chrapek(61′ Pilch), Płoszaj, Tomala

Szybko napoczęli rywala zawodnicy Beskidu, który w 3 minucie wyszli na prowadzenie. Jakub Małkowski zagrał piłkę do wychodzącego na pozycję Damiana Szczęsnego, który będąc sam na sam strzałem od słupka otworzył wynik spotkania. W 7 minucie po błędzie rywala piłkę przed polem karnym Wisły przejął Adrian Borkała, który zdecydował się na strzał, lecz próba zawodnika Beskidu była minimalnie niecelna. W 9 minucie po krótko rozegranym rzucie rożnym piłkę w kierunku bramki gości uderzył Damian Szczęsny, jednak piłka przeleciała obok bramki gości. W 17 minucie spotkania mieliśmy 2:0. Po rajdzie z piłką Dawid Jaworski zagrał piłkę do Damiana Szczęsnego, który pewnym strzałem pokonał interweniującego bramkarza rywali. W 21 minucie przed szansą na zdobycie bramki stanęli goście. Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego piłkę głową uderzył Mateusz Tomala, lecz kapitalna interwencja Konrada Krucka uchroniła skoczowian przed stratą bramki, odbita przez bramkarza Beskidu piłka trafiła do Alana Cieślara, który uderzył nad bramką. W 36 minucie bramkę zdobyli goście. Piłkę za obroną Beskidu otrzymał Dawid Mazurek, który pokonał interweniującego bramkarza Beskidu. W 43 minucie powinno być 2:2. Do długiej piłki doszedł Dorian Chrapek, który uderzył niecelnie.

Po zianie stron pierwsi zagrozili rywalom zawodnicy z Wisły, jednak strzał Szymona Płoszaja z 50 minuty był niecelny. W 55 minucie Szymon Płoszaj uderzył piłkę z rzutu wolnego, lecz Konrad Krucek odbił piłkę na rzut rożny. W 63 minucie po krótko rozegranym rzucie wolnym Damian Szczęsny dośrodkował piłkę w pole karne gości, gdzie najlepiej odnalazł się Tomasz Juraszek, który uderzył niecelnie. W 64 minucie Damian Szczęsny dograł piłkę do Adriana Borkały, którego strzał w krótki słupek na rzut rożny odbił bramkarz.W 74 minucie Krzysztof Surawski rozegrał akcję z Adrianem Borkałą. Pomocnik Beskidu po otrzymaniu piłki od młodszego kolegi z drużyny plasowanym strzałem w długi róg podwyższył prowadzenie Beskidu. Trzy minuty później Kamil Janik po solowej akcji dograł piłkę do Krzysztofa Surawskiego, którego strzał na bramkę zblokowali rywale. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego ponownie blisko zdobycia bramki był Krzysztof Surawski, jednak tym razem głową uderzył niecelnie. W 81 minucie piłkę w polu karnym Beskidu otrzymał Seweryn Tatara, który uderzył minimalnie obok bramki Beskidu. W 83 minucie na strzał zza pola karnego zdecydował się Szymon Płoszaj, lecz próba zawodnika gości była minimalnie niecelna.