Zwycięstwem skoczowian 2:0(0:0) zakończył się dzisiejszy mecz rezerw Beskidu Skoczów. Podopieczni Patryka Pindla pokonali na własnym stadionie LKS Orzeł Zabłocie. Bramki dla skoczowian zdobywali Mateusz Brak oraz Adrian Borkała.

Beskid: Ł. Brak, Chrapek, Chwistek, Wojaczek(45’ Gruszczyński), Kawulok, Gredka, Borkała, Struś(70’ M. Brak), Kochman(62’ M. Matuszka), Jaworski(79’ Łagan), M. Matuszka(46’ R. Matuszka, 87’ Błahut)

Żółta kartka: Borkała, Błahut

W doliczonym czasie pierwszej części spotkania blisko zdobycia bramki byli zawodnicy Beskidu Skoczów. Na strzał zza pola karnego zdecydował się Dawid Jaworski. Piłka uderzona przez zawodnika Beskidu trafiła w poprzeczkę bramki przyjezdnych.

W 50 minucie Dawid Jaworski dośrodkował piłkę z prawej strony na strzał zdecydował się Kacper Gredka, który uderzył niecelnie. W 83 minucie faulowany w polu karnym był Szymon Łagan. Do jedenastki podszedł Mateusz Brak, który pokonał bramkarza przyjezdnych. W 87 minucie było 2:0. Adrian Borkała przeprowadził indywidualną akcję i będąc sam na sam umieścił piłkę w bramce. W 90 minucie faulowany w polu karnym gości był Kacper Gredka. Do wykonania rzutu karnego podszedł Łukasz Brak, jednak nie udało się bramkarzowi Beskidu zdobyć bramki.