W drugim spotkaniu ligi okręgowej zawodnicy Beskidu Skoczów pokonali w Wiśle tamtejszy WSS 1:5(1:1). Bramki dla Beskidu zdobywali: Marcin Jaworzyn, Wojciech Padło, Łukasz Zaremski, Dariusz Dziadek oraz Andrzej Siekierka.

Beskid: Nalepa, Kotrys, Zaremski, Ferfecki, Siekierka, Padło, Chmiel(60′ Surawski), Sikora(75′ Gawlas), Dziadek(63′ Janik), Szczyrba(75′ Chrapek), Jaworzyn

Żółta kartka: Zaremski

Szybko rozpoczęło się strzelanie w dzisiejszym spotkaniu. Już w 5 minucie Cezary Ferfecki uderzył na bramkę gospodarzy z rzutu wolnego. Futbolówka trafiła w słupek i do piłki doszedł czujny w polu karnym Wisły Marcin Jaworzyn, który bez problemów umieścił piłkę w siatce. W 9 minucie napastnik Beskidu mógł podwyższyć prowadzenie, jednak jego strzał głową po dośrodkowaniu Mieczysława Sikory był niecelny. W 12 minucie swoją okazję do zdobycia bramki miał Michał Szczyrba. Pomocnik Beskidu wbiegł w pole karne i uderzył na bramkę Wisły, jednak piłka zatrzymała się na słupku. Dwie minuty później przed szansą stanął Andrzej Siekierka, który zdecydował się na strzał z dystansu, jednak był on minimalnie niecelny. W 17 minucie Andrzej Siekierka wypuścił sam na sam z bramkarzem gości Michała Szczyrbę, którego strzał zatrzymał bramkarz gospodarzy. W 28 minucie rzut wolny wykonywali gospodarze. Po dośrodkowaniu w pole karne Beskidu przewrócił się w polu karnym Sebastian Juroszek, co spowodowało dezorientację w defensywie Beskidu. Do piłki doszedł Mateusz Tomala, który uderzył na bramkę Beskidu i doprowadził do wyrównania. W 30 minucie Dariusz Dziadek dośrodkował piłkę z lewej strony boiska. Ta dotarł do Mieczysława Sikory, który uderzył nad bramką Wisły. Trzy minuty później Mieczysław Sikora dośrodkował piłkę z prawej strony w pole karne, gdzie do Marcina Jaworzyna futbolówkę zgrał Michał Szczyrba, lecz strzał z przewrotki napastnika Beskidu obronił bramkarz gospodarzy.
Po zmianie stron Mieczysław Sikora dośrodkował piłkę z rzutu wolnego w pole karne gospodarzy, gdzie najlepiej odnalazł się Wojciech Padło, który umieścił piłkę w siatce. W 53 minucie przed szansą na zdobycie drugiej bramki w meczu stanął Marcin Jaworzyn, który zdecydował się na strzał z linii pola karnego, jednak piłkę złapał bramkarz. W 58 minucie było 1:3. Mieczysław Sikora zgrał piłkę głową do Łukasza Zaremskiego, który podwyższył prowadzenie. W 60 minucie Michał Szczyrba dograł piłkę do Dariusza Dziadka, który strzałem z 16 metrów pokonał bramkarza gospodarzy. W 66 minucie Mieczysław Sikora dośrodkował piłkę w pole karne Wisły, gdzie najlepiej odnalazł się Kamil Janik, który z 3 metrów uderzył nad bramką. W 87 minucie padła ostatnia bramka w tym spotkaniu. Kamil Janik przerzucił piłkę na drugą stronę, gdzie z pierwszej piłki z 16 metra uderzył Andrzej Siekierka, który strzałem w krótki róg ustalił wynik spotkania.