Do końca w emocjach trzymali w dzisiejszym meczu kibiców zawodnicy Beskidu Skoczów, którzy pokonali LKS Goleszów 2:3(0:1) Bramki dla Beskidu zdobywali: Wojciech Padło, Dawid Jaworski oraz Adrian Borkała.

Beskid: Krucek, Chrapek, Padło, Dudela, Kotrys, Czyż, Surawski, Szczyrba(80’ Gredka), Sikora, Szczęsny(17’ Jaworski), Jaworzyn(72’ Borkała)

Żółta kartka: Czyż – dwie

Czerwona kartka: Czyż

W 7 minucie Mieczysław Sikora dośrodkował piłkę w prawej strony. Do piłki w wyniku nieporozumienia doszli Marcin Jaworzyn oraz Damian Szczęsny, lecz żaden nie skierował piłki do bramki. Minute później indywidualnie w pole karne z piłką wszedł Damian Szczęsny. Skrzydłowy Beskidu trafił w boczną siatkę. W 13 minucie Michał Szczyrba dograł piłkę w lewej strony w pole karne, gdzie strzał Damiana Szczęsnego złapał bramkarz. W 16 minucie Michał Szczyrba rozegrał szybko akcję przed polem karnym z Marcinem Jaworzynem. Pomocnik Beskidu zdecydował się na strzał, jednak bramkarz odbił piłkę. W 23 minucie Tomasz Czyż wystawił piłkę przed pole karne do Mieczysława Sikory, który uderzył z pierwszej piłki, jednak niecelnie. W 26 minucie Krzysztof Surawski wycofał piłkę w polu karnym do Michała Szczyrby, którego strzał złapał bramkarz. Minutę później faulowany w polu karnym Goleszowa był Marcin Jaworzyn. Jedenastkę na bramkę zamienił Wojciech Padło. W 30 minucie piłkę w pole karne Goleszowa dośrodkował Kamil Kotrys. Najlepiej odnalazł się Marcin Jaworzyn, który głową uderzył niecelnie. W 32 minucie rywal zagrał w własnym polu karnym ręką. Do futbolówki podszedł Wojciech Padło, który tym razem nie trafił w 11 metrów. W 36 minucie piłkę skoczowianie wyszli z akcją 3:2. Sam akcję kończył Mieczysław Sikora, który uderzył niecelnie.

Po zmianie stron szybko odpowiedzieli gospodarze. Do prostopadłej piłki zagranej w pole karne Beskidu doszedł gracz LKS-u, który pokonał Konrada Krucka. W 50 minucie Wojciech Padło zagrał długą piłkę do wychodzącego sam na sam Mieczysława Sikory, jednak pomocnik Beskidu źle przyjął piłkę. W 54 minucie Michał Szczyrba dośrodkował piłkę z rzutu wolnego. Najlepiej w polu karnym odnalazł się Marcin Jaworzyn, który głową skierował piłkę w słupek bramki gospodarzy. W 61 minucie Kamil Kotrys dośrodkował piłkę w pole karne Goleszowa, gdzie na strzał zdecydował się Mieczysław Sikora, który uderzył nad. W 70 minucie piłkę z rzutu rożnego dośrodkował Michał Szczyrba. Piłka dotarła do Marcina Jaworzyna, który uderzył niecelnie. W 72 minucie Mieczysław Sikora dograł piłkę w pole karne z prawej strony. Futbolówka trafiła do Dawida Jaworskiego, który po krótkim słupku umieścił piłkę w bramce. W 76 minucie piłkę w polu karnym przyjął Adrian Borkała. Gracz Beskidu uderzył w stronę dalszego słupka, lecz minimalnie niecelnie. W 77 minucie Konrad Krucek faulował w polu karnym rywala. Rzut karne na bramkę zamienił gracz Goleszowa. W 92 minucie Wojciech Padło uderzył na bramkę Goleszowa zza pola karnego, ale niecelnie. W 94 minucie Mieczysław Sikora uderzył na bramkę z pola karnego, ale niestety piłka przeleciała tuż obok bramki gospodarzy. Minutę późnij piłkę otrzymał przed polem karnym Dawid Jaworski, lecz piłkę uderzoną przez gracza Beskidu odbił bramkarz. W ostatniej akcji meczu Adrian Borkała ruszył sam z piłką i strzałem w kierunku bramki ustalił wynik spotkania.