W rozegranym dzisiaj spotkaniu ligi okręgowej zawodnicy Beskidu Skoczów pokonali 2:1(2:1) zajmującą 4 miejsce drużynę UKS APN Góral Istebna. Bramki dla Beskidu zdobywali Krystian Dudajek oraz Marcin Jaworzyn.

Beskid: K. Krucek, Juraszek(71′ Szczyrba), Chrapek, Ferfecki, Kotrys, Małkowski, Surawski, Trybulec, Dudajek(82′ Borkała), Szczęsny(87′ J. Krucek), Jaworzyn(67′ Sikora)

Góral: Polacek, Babii(61′ Sz. Sikora), Kukuczka, R. Łacek, Ślęziak, Suszka(73′ Legierski), Golik, B. Rucki, D. Rucki(67′ D. Sikora) , Małyjurek(71′ Michałek), A. Łacek

Sędzia główny: Paweł Susek(Bielsko-Biała)

Żółta kartka: Juraszek, Ferfecki, Szczęsny, Małkowski, Sikora(Beskid) – Babij, D. Rucki, M. Łacek, D. Sikora(Góral)

Początek spotkania toczył się między polem karnym jednej i drugiej drużyny, lecz żadna nie była wstanie wyklarować sobie dogodnej okazji. W 23 minucie spotkania na strzał z boku pola karnego zdecydował się Damian Szczęsny,, jednak próba zawodnika Beskidu była niecelna. W 26 minucie dogranie Damiana Szczęsnego z rzutu rożnego trafiło w słupek. Z minuty na minutę przewaga Beskidu zaczynała się pojawiać. Minutę później niecelny strzał oddał Krzysztof Surawski. W 33 minucie stratę przed polem karnym Beskidu zanotował Cezary Ferfecki. Piłkę przejął Dawid Golik, którego strzał zatrzymał się na poprzeczce bramki Beskidu. W 37 minucie skoczowianie objęli prowadzenie. Arkadiusz Trybulec dograł piłkę do wychodzącego na pozycję Krystiana Dudajka, który umieścił futbolówkę w siatce. W 41 minucie goście wykonywali rzut rożny po dośrodkowaniu piłki w pole karne Beskidu najlepiej w polu karnym odnalazł się Antonii Kukuczka, który głową skierował piłkę do bramki Beskidu. W 44 minucie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłkę do bramki gości skierował głową Marcin Jaworzyn, dzięki czemu skoczowianie wyszli na prowadzenie.

W 58 minucie Damian Szczęsny uderzył z rzutu wolnego na bramkę rywala, lecz bramkarz rywala odbił strzał. W 79 minucie kontratak przeprowadzili skoczowianie. Michał Szczyrba dograł piłkę do Adriana Sikory, który uderzył niecelnie. W 81 minucie solową akcję prawą stroną przeprowadził Damian Szczęsny. Zawodnik Beskidu uderzył na bramkę rywala, lecz piłka minimalnie minęła świątynię bramki Górala. W 88 minucie Jakub Krucek rozegrał akcję z Adrianem Sikorą, którego strzał w ostatniej chwili zablokował rywal. W 1 minucie doliczonego czasu gry na bramkę gości uderzył Krzysztof Surawski, jednak piłka przeleciała obok bramki drużyny z Istebnej. W 95 minucie Konrad Krucek wypuścił sam na sam Adriana Borkałę, którego strzał odbił bramkarz gości.