Coraz bliżej do zakończenia zmagań w lidze okręgowej w sezonie 2018/2019. Skoczowianie w ramach 31 kolejki udają się do Jaworza, aby toczyć bój o punkty z tamtejszymi Czarnymi. W sobotnie popołudnie skoczowianie po raz kolejny będą w tym sezonie walczyć o ligowe punkty.

GKS Czarni Jaworze — KP Beskid Skoczów


Gminny Klub Sportowy Czarni Jaworze założony został w 2003 roku. Barwy sobotniego rywala skoczowian to kolory czarny oraz żółty. W obecnych rozgrywkach Czarni plasują się w tabeli na 13 miejscu z dorobkiem 33 punktów oraz bilansem bramkowym 45:50. Najskuteczniejszym zawodnikiem Czarnych jest Bogdan Legięć, który zdobył w obecnych rozgrywkach 7 bramek. W ostatniej kolejce gracze z Jaworza przegrali w Puńcowie z Tempem 4:2.

W meczu rundy jesiennej, który w ramach 14 kolejki ligi okręgowej odbył się 27 października 2018r. skoczowianie zremisowali z Czarnymi 1:1. Gola dla Beskidu zdobył wówczas na wagę remisu w 93 minucie Cezary Ferfecki.

Do końca sezonu pozostały do rozegrania 4 kolejki. W sobotnie popołudnie skoczowianie staną naprzeciw dobrze prezentujących się na własnym stadionie Czarnych Jaworze. Czy skoczowianie osiągną w sobotę lepszy wynik niż w rundzie jesiennej na własnym obiekcie? Tego dowiemy się około godziny 19:00.

Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców na mecz!