Tylko godziny dzielą nas od inauguracji sezonu 2022/2023 w wykonaniu zawodników Beskidu Skoczów. Podopieczni Bartosza Woźniaka w meczu I kolejki ligi okręgowej mierzyć się będą w wyjazdowym spotkaniu z LKS Smrek Ślemień.

LKS Smrek Ślemień — KP Beskid Skoczów

LKS Smrek Ślemień założony został w 1950 roku. Barwy jutrzejszego rywala Beskidu to kolory zielono-żółte. Drużyna Smreka jest obecnym beniaminkiem ligi okręgowej. W ubiegłym sezonie Klub z Ślemienia zdominował rozgrywki żywieckiej A-klasy gromadząc 71 punktów i kończąc sezon z przewagą 12 punktów nad drugą drużyną z Ujsuł. W tym sezonie drużyna LKS Smrek Ślemień rozegrała już dwa spotkania Pucharu Polski. Na start jutrzejszy rywal Beskidu pokonał LKS Leśna 4:2, natomiast w II kolejce pokonał 1:4 LKS Smrek Ślemień.

Pierwszy raz skoczowianie udają się na wyjazd do Ślemienia. Teren ten bardzo dobrze zna trener Beskidu Bartosz Woźniak, który w ubiegłym sezonie reprezentował barwy drużyny Smreka, gdzie był najskuteczniejszym zawodnikiem. Jak zawodnicy Beskidu rozpoczną nowy sezon? Czy drużyna Beskidu wróci do Skoczowa z dorobkiem punktowym? Tego dowiemy się około godziny 17:00.

Musisz tam być!