W sobotni poranek na mecz z juniorami Spójni Landek udali się podopieczni Łukasza Zaremskiego. Mecz zakończył się zwycięstwem drużyny spod Kaplicówki, która pewnie pokonała gospodarzy 1:8(1:2). Pięć razy na listę strzelców wpisał się Kornel Ferfecki, dwukrotnie bramkarza rywali pokonał Maciej Matuszka, natomiast jedno trafienie zaliczył Paweł Krawczyk.

Beskid: Kruczek, Błahut(65′ Kudełka), Chmiel, Ferfecki, Jaworski(46′ Woźniczka), Kędzierski, Kolarczyk, Krawczyk, Łagan, Matuszka, Młynarczyk

Żółte kartki: Kolarczyk, Kędzierski

 

Po zwycięstwie skoczowianie znajdują się w tabeli na 10 pozycji z dorobkiem 4 punktów. W najbliższą sobotę skoczowianie podejmą na Stadionie Miejskim w Skoczowie drużynę LKS Bory Pietrzykowice.

..mpktbramkiu siebiena wyjeździe
1BKS Stal Bielsko-Biała41222:31-0-0 (5:1)3-0-0 (17:2)
2LKS Zapora Wapienica41020:62-0-0 (9:1)1-1-0 (11:5)
3LKS Bory Pietrzykowice4915:32-0-1 (9:3)1-0-0 (6:0)
4LKS Leśna4916:82-0-0 (12:2)1-0-1 (4:6)
5TS 1909 Piast Cieszyn4910:51-0-1 (7:4)2-0-0 (3:1)
6LKS Drzewiarz Jasienica666:30-0-1 (1:2)2-0-1 (5:1)
7LKS Pasjonat Dankowice4610:81-0-1 (2:4)1-0-1 (8:4)
8KS Kuźnia Ustroń4611:102-0-0 (9:1)0-0-2 (2:9)
9TS Koszarawa Żywiec4611:111-0-1 (8:5)1-0-1 (3:5)
10KP Beskid Skoczów4412:70-1-1 (3:4)1-0-1 (9:3)
11LKS Czaniec439:131-0-1 (7:3)0-0-2 (2:10)
12LKS Bestwina435:161-0-1 (3:4)0-0-2 (2:12)
13KS Spójna Landek402:280-0-3 (1:22)0-0-1 (1:6)
14GLKS Wilkowice404:320-0-2 (2:19)0-0-2 (2:13)

IV kolejka – 09-10.09.2017
TS Piast 1909 Cieszyn – TS Koszarawa Żywiec – 2:3
KS Spójnia Landek – KP Beskid Skoczów – 1:8
LKS Bestwina – LKS Drzewiarz Jasienica – 0:3
LKS Bory Pietrzykowice – KS Kuźnia Ustroń – 4:1
LKS Zapora Wapienica – LKS Czaniec – 5:1
LKS Pasjonat Dankowice – BKS Stal Bielsko-Biała – 1:4
LKS Leśna – GLKS Wilkowice – 10:1

V kolejka – 16-17.09.2017, godz. 12:00
16.09.2017 – sobota
LKS Drzewiarz Jasienica – LKS Zapora Wapienica
KP Beskid Skoczów – LKS Bory Pietrzykowice
KS Kuźnia Ustroń – LKS Pasjonat Dankowice
TS Koszarawa Żywiec – KS Spójnia Landek
BKS Stal Bielsko-Biała – LKS Bestwina (godz. 11:00)
17.09.2017 – niedziela
GLKS Wilkowice – TS Piast 1909 Cieszyn
LKS Czaniec – LKS Leśna (godz. 11:00)