W dobrych humorach zakończą majówkę piłkarze Beskidu Skoczów, którzy na własnym stadionie pokonali LKS Tempo Puńców 2:1(0:0). Bramki dla Beskidu zdobywali Arkadiusz Trybulec oraz Michał Szczyrba.

Beskid: K. Krucek, Juraszek, Trybulec, Czyż, Kotrys, Małkowski, Surawski, Szczyrba(77′ Jaworski), Grześ(90′ Gredka), Borkała(75′ Janik), J. Krucek(80′ Zontek)

Tempo: Huczała, Pszczółka, Węglorz, Stasiak, Tobiasz(80′ Okraska), Adamek, Szlajss(41′ Dziadek), Olszar, Rucki, Dziadek, Szuster

Żółta kartka: J. Krucek, Kotrys, Borkała, K. Krucek(Beskid) – Olszar, Szuster(Tempo)

Czerwona kartka: Juraszek(Beskid)

Sędzia główny: Jakub Tekieli(KS Bielsko-Biała)

W 6 minucie skoczowianie za sprawą Michał Szczyrby wykonywali rzut wolny, lecz pomocnik Beskidu uderzył niecelnie. W 14 minucie groźnie rozpędzał się prawą stroną Rafał Adamek, jednak Tomasz Czyż przeciął piłkę. W 29 minucie Rafał Adamek uderzył z rzutu wolnego, lecz strzał zawodnika Tempa był niecelny. W 34 minucie kontratak przeprowadzili skoczowianie. Michał Grześ zagrał piłkę do Jakuba Krucka, którego strzał zablokował rywal.

Po zmianie stron pierwsi zaatakowali skoczowianie. W 49 minucie piłka dotarła do Michała Grzesia, którego strzał obronił bramkarz gości. W 50 minucie po rzucie rożnym blisko zdobycia bramki był Krzysztof Surawski, lecz piłka trafiła w boczną siatkę. W 58 minucie skoczowianie objęli prowadzenie. Po dośrodkowaniu piłki z rzutu rożnego przez Michała Grzesia piłkę głową do bramki Tempa skierował Arkadiusz Trybulec. W 65 minucie skoczowianie podwyższyli prowadzenie. Na strzał zza pola karnego zdecydował się Michał Szczyrba. Piłka po odbiciu się od słupka bramki Tempa wpadła do siatki. W 73 minucie po dośrodkowaniu piłki z rzutu wolnego paradą, która uchroniła skoczowian przed stratą bramki popisał się Konrad Krucek. W 93 minucie Rafał Adamek po dośrodkowaniu piłki głową pokonał Konrada Krucka.