Nietypowo dla podopiecznych Kamila Sornata bo w niedzielne popołudnie rozpocznie się mecz 9 kolejki ligi okręgowej, w którym gracze ze Skoczowa udają się na najdalszy w tym sezonie mecz wyjazdowy. Zawodnicy Beskidu w niedzielę o godzinie 15:00 rozpoczną mecz ligowy z LKS Soła Rajcza.

LKS Soła Rajcza — KP Beskid Skoczów

Ludowy Klub Sportowy Soła Rajcza założony został w 1948 roku. Barwy drużyny z Rajczy to kolory czerwono-zielone. W obecnych rozgrywkach po imponującym starcie sezonu, gracze beniaminka okręgówki spuścili trochę z tonu. Aktualnie gracze z Rajczy plasują się w tabeli na 7 miejscu z dorobkiem 13 punktów. Najskuteczniejszym zawodnikiem gospodarzy niedzielnego spotkania jest Damian Salachna, który w lidze zdobył 4 bramki. W ostatniej kolejce Soła mierzyła się w Puńcowie z tamtejszym Tempem. Gracze z Żywiecczyzny przegrali ten mecz 1:0.

Niepokonana drużyna Beskidu Skoczów w niedzielne popołudnie mierzyć się będzie z Sołą Rajcza. Czy drużynie spod Kaplicówki uda się podtrzymać serię meczów bez porażki? Tego dowiemy się w niedzielne popołudnie. Zapraszamy wszystkich kibiców na mecz do Rajczy!