Bez problemów skoczowianie poradzili sobie w meczu 7 kolejki ligi okręgowej, gdzie podejmowali LKS Leśna. Podopieczni Bartosza Woźniaka pokonali przyjezdnych (3:0). Hat-tricka na swoim koncie zapisał dzisiaj Damian Szczęsny. Dublet dołożył Adrian Sikora a raz na listę strzelców wpisali się Kamil Janik oraz Michał Szczyrba.

Beskid: K. Krucek(46′ Liszka), Juraszek, Chrapek(61′ Kotrys), Trybulec, Dudajek, Małkowski, Surawski, Szczyrba, Janik(61′ Borkała), Szczęsny(71′ Greń), Sikora(61′ J. Krucek)

Leśna: Pietrasik, Kupczak(27′ Kowalczyk, 56′ Wandziel)), Kołodziej, Iwanek, Piątek, Gowin, Sewera, Rzeszótko, Sroka, Moroń(46′ Urbaniak) , Marciniak

Żółta kartka: Marciniak

Skoczowianie rozpoczęli mecz bardzo dobrze. Do bezpańskiej piłki przed polem karnym doszedł Kamil Janik, który precyzyjnym uderzeniem otworzył wynik spotkania. W 5 minucie z piłką ruszył Damian Szczęsny. Skrzydłowy Beskidu uderzył na bramkę gości, lecz rywal odbił piłkę na rzut rożny. W 19 minucie skoczowianie podwyższyli prowadzenie. Piłkę z narożnika boiska dośrodkował Michał Szczyrba. Najlepiej w polu karnym odnalazł się Damian Szczęsny, który strzałem głową skierował piłkę do siatki. W 22 minucie było 3:0. Michał Szczyrba minął rywala i wycofał piłkę do Adriana Sikory, który pewnie umieścił futbolówkę w bramce gości. W 30 minucie Adrian Sikora zagrał piłkę do wbiegającego w pole karne Michała Szczyrby, którego strzał odbił bramkarz. W 34 minucie Jakub Małkowski dograł piłkę z prawej strony do Adrian Sikory, którego strzał bramkarz odbił na rzut rożny. W 44 minucie blisko zdobycia bramki był Kamil Janik, lecz strzał zewnętrzną częścią stopy zawodnika Beskidu był minimalnie niecelny.

W 48 minucie Krzysztof Surawski otrzymał piłkę w polu karnym Leśnej i oddał strzał który odbił bramkarz goście. W 50 minucie Adria Sikora strzałem głową próbował pokonać bramkarza gości, lecz ten odbił piłkę na rzut rożny.  W 51 minucie skoczowianie podwyższyli prowadzenie. Damian Szczęsny otrzymał prostopadłą piłkę po czym minął bramkarza i umieścił piłkę w siatce. Dwie minuty później Adrian Sikora wpisał się na listę strzelców. Napastnik Beskidu doszedł do odbitej od słupka piłki i pewnie zdobył bramkę. W 60 minucie Damian Szczęsny otrzymał piłkę w polu karnym. Skrzydłowy Beskidu bez większych problemów umieścił piłkę w siatce kompletując hat-tricka. W 67 minucie Krzysztof Surawski zagrał piłkę do wychodzącego na pozycję Adriana Borkały. Zawodnik Beskidu uderzył na bramkę gości, lecz trafił w słupek. Do piłki doszedł Michał Szczyrba, który dopełnił formalności umieszczając piłkę w bramce. W 85 minucie piłkę od Michała Szczyrby otrzymał Paweł Greń, którego strzał trafił w boczną siatkę bramki gości. W 89 minucie Arkadiusz Trybulec zagrał piłkę do Michała Szczyrby, który sprawnie odwrócił się z piłkę, lecz jego strzał odbił bramkarz Leśnej.