Remiesem 2:2(2:2) zakończył się mecz 19 kolejki IV ligi, w którym skoczowianie rywalizowali z LKS-em Czaniec. Bramki dla Beskidu zdobywali: Marcin Jaworzyn oraz Michał Grześ.

Beskid: Wilczewski, Lorenc, Lach, Padło, Grześ, Adaszek, Chmiel, Surawski, Bezeg(73′ Dziadek), Małyjurek(60′ Tyrna), Jaworzyn

Czaniec: Majda, Jurczak, Żak, Borak, Kaczmarczyk, Kozioł, Świerczyński, Snadny, Nazdryn-Platnitski, Lewandowski, Wilczek

Żółte kartki: Małyjurek, Adaszek(Beskid) – Lewandowski, Jurczak(Czaniec)

W 12 minucie padła pierwsza bramka w meczu. Po piłce wybitej z rzutu rożnego przed polem karnym odnalazł się Tomasz Kozioł, który otworzył wynik spotkania. Dwie minuty później było 0:2. Jakub Chmiel podał piłkę do Karola Lewandowskiego, który minął Wojciecha Padło i podwyższył prowadzenie gości. W 21 minucie goście wykonywali rzut rożny. Piłkę głową trafił Karol Lewandowski a ta trafiła w poprzeczkę bramki Beskidu. W 22 minucie Michał Grześ zagrał długą piłkę. Ta trafiła do Marcina Jaworzyna, który zdecydował się na strzał zza pola karnego i zdobył kontaktowa bramkę. W 28 minucie skoczowianie sprytnie rozegrali rzut wolny po czym Michał Grześ uderzył na bramkę i zdobył bramkę na 2:2.