Zwycięstwem 2:0(2:0) zakończył się dzisiejszy mecz rezerw Beskidu z LKS Ochaby. Skoczowianie wygrali dzisiejsze spotkanie pewnie egzekwując dwie jedenastki. Autorami bramek dla Beskidu byli Wojciech Struś oraz Mateusz Brak.

Beskid II: Krucek, Lizak(46’ Gredka), Chwistek(46’ Herzyk), Wojaczek, Ł. Matuszka(46’ Gruszczyński), Kawulok(83’ Waleczek), Kochman, Sikora, A. Chrapek, Struś(77’ Łagan), Brak(62’ M. Matuszka)

Żółte kartki: Gruszczyński, Ł. Matuszka, Kochman

22 minuta przyniosła dobrą sytuację bramkową dla rezerw Beskidu. Obrońca Ochab zagrał piłkę do strzegącego dostępu do bramki Ochab Jakuba Jędryki, który tuż przed linią bramkową wybił piłkę na rzut rożny. W 27 minucie na strzał zza pola karnego zdecydował się Artur Chrapek, lecz piłka przeleciała obok bramki przyjezdnych. W 31 minucie faulowany w polu karnym Ochab był Mateusz Brak co zauważył sędzia i wskazał na rzut karny, który na bramkę zamienił Wojciech  Struś. W 42 minucie faulowany w polu karnym Ochab był Mieczysław Sikora. Do jedenastki podszedł Mateusz Brak, który pewnie zdobył bramkę na 2:0.

W 56 minucie spotkania z rzutu wolnego piłkę uderzył z rzutu wolnego Artur Chrapek. Futbolówka przeleciała, jednak tuż obok dalszego słupka bramki Ochab