Trzeci mecz wyjazdowy przed zawodnikami Beskidu Skoczów. Podopieczni Kamila Sornata po raz drugi w tym sezonie mierzyć się będą na boisku ze sztuczną nawierzchnią. W sobotę o godzinie 11:00 na popularnym boisku „Na Górce” zawodnicy Beskidu Skoczów staną naprzeciw rezerwom występującej w I lidze drużyny TS Podbeskidzie Bielsko-Biała.

TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała — KP Beskid Skoczów

Towarzystwo Sportowe Podbeskidzie Bielsko-Biała powstał w 1997 roku w wyniku fuzji BBTS Włókniarz Bielsko-Biała oraz DKS Inter Komorowice. Barwy sobotniego rywala Beskidu to kolory czerwony, biały i niebieski. W obecnych rozgrywkach rezerwy Podbeskidzia plasują się na 6 miejscu z dorobkiem 9 punktów. Najwięcej bramek dla gospodarzy sobotniego spotkania w meczach ligowych zdobył Adrian Rakowski, który w obecnym sezonie trzykrotnie pokonywał bramkarzy rywali. W swoim ostatnim spotkaniu rezerwiści Podbeskidzia wygrali w Landeku z tamtejszą Spójnią 1:2.

Pięć meczów za wszystkimi drużynami w obecnym sezonie. Póki co sytuacja zawodników Kamila Sornata nie napawa do dumy. Jeden zdobyty punkt nie oddaje, jednak gry oraz umiejętności zawodników spod Kaplicówki. Czy tym razem uda się zawodnikom Beskidu przełamać i zdobyć jakże cenne punkty? Tego dowiemy się w sobotę około godziny 13:00.

Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców na mecz!