Przegrali rozegrane dzisiaj spotkanie 2 kolejki grupy mistrzowskiej A klasy zawodnicy Beskidu Skoczów. Podopieczni Patryka Pindla przegrali z LKS Kończyce Małe 2:3(1:1). Bramki dla Beskidu zdobywali Jakub Wojaczek  oraz Leszek Krajewski.

Beskid: Ł. Brak, Wojaczek, Chwistek(56’ Gruszczyński), Dudela, Kawulok, Ł. Matuszka, Krajewski, Bochenek(82’ Odziomek), M. Matuszka, Jaworski, M. Brak(86’ G. Chruszcz)

W 12 minucie skoczowianie objęli prowadzenie. Leszek Krajewski dośrodkował piłkę z rzutu rożnego a tę do siatki skierował Jakub Wojaczek. W 32 minucie goście doprowadzili do wyrównania. Po dośrodkowaniu piłki z rzutu rożnego rywal pokonał Lukasza Braka.

W 63 minucie gracze Beskidu mieli idealną okazję do zdobycia bramki, lecz strzał Wojciecha Kawuloka z rzutu karnego odbił bramkarz gości. W 66 minucie na prowadzę je wyszli przyjezdni, którzy za sprawa szybkiej akcji zdołali pokonać interweniującego Lukasza Brak. W 71 minucie gracze Beskidu doprowadzili do wyrównania. Mateusz Brak dograł piłkę z prawej strony do znajdującego się w polu karnym Leszka Krajewskiego, który doprowadził do wyrównania. W 80 minucie na prowadzenie wyszła drużyna z Kończyc Małych. Piłkę uderzoną przez rywala odbił Łukasz Brak. Do piłki doszedł rywal, który umieścił piłkę w bramce.