Po serii trzech domowych spotkań z rzędu gracze Marcina Michalika udają się w sobotnie popołudnie do Strumienia, aby w ramach 16 kolejki ligi okręgowej o ligowe punkty walczyć z tamtejszą Wisłą Stumień.

LKS Wisła Strumień — KP Beskid Skoczów

Ludowy Klub Sportowy Wisła Strumień założony został w 1920 roku. Barwy sobotniego rywala Beskidu to kolory zielony i czerwony. W obecnym sezonie gracze Wisły zajmują w tabeli ligowe 6 miejsce mając na swoim koncie 16 punktów oraz bilans bramkowy 25:37. Najlepszym strzelcem Wisły jest Marcin Urbańczyk, który w obecnych rozgrywkach zdobył 6 bramek. W swoim ostatnim spotkaniu Wisła zremisowała 2:2 z Spójnią Zebrzydowice.

W pierwszym meczu Beskidu z Wisłą w tym sezonie skoczowianie po raz pierwszy w tych rozgrywkach stracili punkty. Wówczas w meczu 7 kolejki ligi okręgowej gracze Beskidu zremisowali na własnym stadionie 2:2. Bramki dla Beskidu zdobywali wówczas Wojciech Padło oraz Marcin Jaworzyn.

Ostatnie mecze Beskidu z Wisłą:

1. 5 wrzesień 2020r. – 7 kolejka ligi okręgowej

KP Beskid Skoczów 2:2 LKS Wisła Strumień

Bramki dla Beskidu: Wojciech Padło, Marcin Jaworzyn

2. 9 czerwiec 2019r. – 25 kolejka A-klasy

KP Beskid II Skoczów 1:5 LKS Wisła Strumień

Bramka dla Beskidu: Wojciech Struś

3. 20 październik 2018r. – 12 kolejka A-klasy

LKS Wisła Strumień 3:2 KP Beskid II Skoczów

Bramki dla Beskidu: Bartosz Kochman, Artur Chrapek

4. 3 maj 2018r. – 18 kolejka A-klasy

KP Beskid II Skoczów 4:1 LKS Wisła Strumień

Bramki dla Beskidu: Artur Chrapek, Wojciech Kawulok, Konrad Chrapek, Daniel Greń

5. 2 wrzesień 2017r. – 5 kolejka A-klasy

LKS Wiła Strumień 2:7 KP Beskid II Skoczów

Bramki dla Beskidu: Dariusz Dziadek – dwie, Bartosz Kochman, Konrad Chrapek, Daniel Greń, Jacek Kidoń, Wojciech Kawulok

Po trzech zwycięstwach przed własną publicznością graczy Beskidu Skoczów czeka wyjazdowe spotkanie z Wisłą Strumień, która jako pierwsza w tych rozgrywkach zatrzymała wygrywającą mecz za meczem drużynę Beskidu Skoczów. Jutro gracze Beskidu mający już pewny awans do grypy mistrzowskiej udają się do Strumienia, aby potwierdzić swój prym i zrewanżować się za remis z pierwszym spotkaniu. Czy się to uda? Tego dowiemy się około godziny 16:00.

Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców do śledzenia relacji z spotkania, która będzie prowadzona na stronie pod linkiem.