Zwycięstwem zakończył się wyjazdowy mecz Beskidu z rezerwami Rekordu Bielsko-Biała. Skoczowianie wygrali w Cygańskim Lesie 0:3. Dublet ustrzelił Marcin Jaworzyn. Jedno trafienie dołożył Michał Szczyrba.

Beskid: Nalepa, Kotrys(82’ Padło), Ferfecki, Greń, Chrapek, W. Padło, Bezeg, Sikora, Janik(81’ Gawlas), Szczyrba(61’ Surawski), Jaworzyn(73’ Borkała)

Żółta kartka: Ferfecki

Lepiej mecz rozpoczęli skoczowianie, który już w 5 minucie objęli prowadzenie. Piłkę przekątną otrzymał Michał Szczyrba, który zagrał wzdłuż linii końcowej do Marcina Jaworzyna, który z łatwością otworzył wynik spotkania. Minutę później mogło być 0:2. Zza pola karnego uderzył Michał Szczyrba, po którego strzale piłka zatrzymała się na spojeniu bramki Rekordu. W 11 minucie było 0:2 Michał Szczyrba uderzył piłkę z 25-ciu metrów. Piłka po strzale pomocnika Beskidu odbiła się od słupka i wpadła do bramki gospodarzy. Minutę później było 0:3. Michał Szczyrba przejął piłkę od stopera Rekordu i dograł do pustej bramki wychodzącemu Marcinowi Jaworzynowi, który podwyższył prowadzenie podopiecznych Kamila Sornata. W 18 minucie bardzo aktywny dzisiaj Michał Szczyrba dograł prostopadłą piłkę do Kamila Janika, który zdecydował się na strzał po krótkim rogu, lecz bramkarz odbił na rzut rożny. W 22 minucie Mieczysław Sikora wrzucił piłkę z autu. Piłkę przedłużył Wojciech Padło. Ta spadła na głowę Kamila Janika, który głową uderzył obok bramki. W 33 minucie Marcin Jaworzyn zagrał na bok do Mieczysława Sikory, który dograł w środek, gdzie strzelił Kamil Janik, jednak piłka po rykoszecie od obrońcy wypadła na rzut rożny. W 44 minucie Mieczysław Sikroa dograł piłkę do Kamila Janika, który uderzył nad bramką gospodarzy. Minutę później swoją okazję mieli gospodarze, jednak piłka po uderzeniu rywala odbiła się od poprzeczki bramki Romana Nalepy.

Po zmianie stron gra się uspokoiła. W 63 minucie okazję na zdobycie bramki mieli gospodarze, lecz po rozegraniu rzutu wolnego przez graczy Rekordu piłka trafiła w poprzeczkę. W 72 minucie Szymon Bezeg zagrał piłkę wzdłuż linii końcowej boiska do Marcina Jaworzyna, który dograł w środek do Mieczysława Sikory, którego strzał zablokowali rywale. W 92 minucie Mieczysław Sikora rozegrał krótki rzut rożny z Wojciechem Padło. Piłkę na bramkę gospodarzy uderzył Mieczysław Sikora, który uderzył niecelnie.