Pierwszej wiosennej porażki doznali dzisiaj zawodnicy Beskidu Skoczów. Podopieczni Kamila Sornata przegrali dzisiaj z Cukrownikiem Chybie 1:0(0:0).
Beskid: Nalepa, M. Padło(74’ Smagło), Ferfecki, Greń, Chrapek(60’ Wojaczek), W. Padło, Bezeg, Janik, Sikora, Borkała, Surawski
Żółte kartki: Surawski, Chrapek, Janik

W 6 minucie wrzut z autu wykonywali gospodarze. Po zamieszaniu w polu karnym Beskidu blisko zdobycia bramki był gracz gospodarzy, który uderzył nad bramką. Dwie minuty później Mieczysław Sikora wjeżdża z piłką w pole karne Cukrownika i wycofuje futbolówkę do Kamila Janika, który uderza nad bramką. W 11 minucie z dystansu na bramkę gospodarzy uderzył Mieczysław Sikora, jednak dobrze w zachował się bramkarz Cukrownika, który odbił piłkę na rzut rożny. W 14 minucie piłkę przed polem karnym przyjął Szymon Bezeg. Pomocnik Beskidu zdecydował się na strzał, lecz ponownie bramkarz sparował piłkę na rzut rożny. Minutę później piłkę wybitą przez gracza gospodarzy przejął Krzysztof Surawski. Gracz Beskidu zszedł na prawą nogę i uderzył minimalnie obok bramki. W 24 minucie po stracie piłki w środku pola przez Krzysztofa Surawskiego na bramkę Beskidu uderzył zawodnik gospodarzy, lecz piłka przeleciała minimalnie obok dalszego słupka bramki strzeżonej przez Romana Nalepę. W 31 minucie Krzysztof Surawski zagrał prostopadłą piłkę do Mieczysława Sikory, którego strzał bramkarz ponownie sparował na rzut rożny. W 34 minucie Konrad Chrapek wybił piłkę w polu karnym Beskidu. Piłka doleciała do znajdującego się na połowie boiska Krzysztofa Surawskiego, który poradził sobie z obrońcą i będąc oko w oko z goalkepperem Cukrownika nie wykorzystał dogodnej okazji do zdobycia bramki. W 39 minucie przed szansą stanęli gospodarze. Po akcji drużyny Cukrownika groźnie na bramkę Beskidu uderzył zawodnik gospodarzy, lecz Roman Nalepa obronił piłkę. W 42 minucie z rzutu wolnego uderzył Cezary Ferfecki, lecz bramkarz odbił piłkę. W 44 minucie po wrzucie z autu Mieczysława Sikory piłkę przed pole karne wybił zawodnik gospodarzy. Do piłki doszedł Cezary Ferfecki, którego strzał zablokował Wojciech Padło. Piłka trafiła na głowę Kamila Janika, który uderzył nad bramką.

Po zmianie stron jako pierwsi zagrozili gospodarze. Po dośrodkowaniu piłki z lewej strony obrońca Beskidu zablokował strzał rywala. W 61 minucie rzut wolny zza pola karnego wykonywali gospodarze. Zawodnik Cukrownika uderzył po długim rogu i zdobył jedyną bramkę w tym meczu. W 68 minucie Cezary Ferfecki uderzał z rzutu wolnego. Piłkę uderzoną przez obrońcę Beskidu sparował bramkarz na słupek. Dwie minuty później ponownie przed okazją na bramkę stanął Cezary Ferfecki. Gracz Beskidu przyjął piłkę w polu karnym gości, po czym uderzył na bramkę Cukrownika, jednak ponownie bramkarz odbił piłkę na rzut rożny. W 87 minucie Wojciech Padło wykłada piłkę Mieczysławowi Sikorze, który strzela w krótki róg w słupek. W 92 minucie Mieczysław Sikora uderzył głową piłkę na bramkę Cukrownika, jednak bramkarz złapał piłkę.