Drugi z serii trzech meczów wyjazdowych z rzędu rozegrają gracze prowadzeni przez Mirosława Szymurę w Narodowe Święto Niepodległości. Zawodnicy spod Kaplicówki w sobotę udają się do Wodzisławia Śląskiego, aby walczyć o ligowe punkty z MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski.

KP Beskid Skoczów vs MKP Odra Centrum Wodzisław

MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski jest tegorocznym beniaminkiem w zmaganiach IV ligi. Klub założony został w 2011 roku na bazie upadłej Odry Wodzisław. Barwy Odry to kolory czerwony oraz niebieski. W obecnych rozgrywkach zawodnicy z Wodzisławia plasują się na 7 pozycji w tabeli z dorobkiem 19 punktów. W ostatniej kolejce sobotni rywal Beskidu zremisował na własnym stadionie 1:1 z GKS Dąb Gaszowice. Najlepszymi strzelcami drużyny Odry są Mateusz Sitnik, Marcin Ośliźlok oraz Bartłomiej Sikorski, którzy zdobyli w rozgrywkach ligowych po 3 bramki.

 

Skoczowianie do Wodzisława udają się z nienajlepszą serią wyjazdowych wyników w obecnym sezonie. Na pięć spotkań wyjazdowych jakie skoczowianie rozegrali w obecnym sezonie tylko raz graczom Beskidu udało się wrócić do Skoczowa z punktami. W pierwszym meczu wyjazdowym tego sezonu skoczowianie zremisowali 1:1 w Czańcu. Następnie przyszła czarna seria Beskidu, czyli porażki z GKS Dąb Gaszowice, Bytomskim Sportem, GKS Radziechowy-Wieprz oraz z Unią Racibórz. Czy w najbliższą sobotę uda się przełamać złą wyjazdową serię i wrócić z dorobkiem punktowym do Skoczowa? Tego dowiemy się w sobotę około godziny 15:00.

Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców na mecz!