Sparingowym zwycięstwem nad ligowym rywalem zakończył się dzisiejszy test mecz Beskidu. Gracze Marcina Michalika pokonali KKS Spójnię Zebrzydowice 0:4(0:2). Po bramce dla Beskidu zdobywali: Damian Szczęsny, Michał Szczyrba, Kamil Janik oraz Tomasz Juraszek.

Beskid: Krucek(74’ Liszka), K. Chrapek(60’ A. Chrapek), Krzywoń(78’ Matuszka), Juraszek, Kotrys(60’ Padło), Małkowski(70’ Dudela), Grześ(77’ Gredka), Janik(67’ Jaworski), Szczęsny, Szczyrba, Jaworzyn(67’ Szymala)

W 7 minucie skoczowianie objęli prowadzenie. Kamil ja im dograł futbolówkę z lewej strony do wbiegającego w pole karne Damiana Szczęsnego, który strzałem głową umieścił piłkę w siatce. W 43 minucie Damian Szczęsny zagrał piłkę do Michała Szczyrby, który będąc niekryty w polu karnym gospodarzy zagraniem obok bramkarza umieścił piłkę w bramce.

W 55 minucie Kamil Kotrys wypuścił w bój Kamila Janika, który minął rywala i będąc sam na sam  podwyższył prowadzenie Beskidu. W 71 minucie skoczowianie zdobyli czwartą bramkę. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Michała Szczyrby piłkę głową do bramki Spójni skierował Tomasz Juraszek.