W dzisiejszym meczy ligi okręgowej skoczowianie rywalizowali z CKS Piast Cieszyn. Drużyna prowadzona przez Kamila Sornata dzielnie walczyła, lecz równo z płynięciem Olzy chęci upłynęły i ostatecznie gracze Bartosza Woźniaka wygrali 0:3(0:0). Bramki zdobywali Michał Szczyrba, Adrian Sikora oraz Marcin Jaworzyn.

Beskid: Krucek, Chrapek, Ferfecki, Kotrys, Małkowski, Dudajek, Surawski, Szczyrba(68’ Trybulec), Szczęsny(85’ Zwardoń), Sikora(74’ Borkała), Jaworzyn(78’ Janik)

W 7 minucie CKS miał bardzo dobra sytuacje. Sam na sam z Konradem Kruckiem stanął Ireneusz Jeleń, lecz bramkarz Beskidu odbił piłkę. W 15 minucie Krzysztof Surawski zagrał długa piłkę do Adriana Sikory, który uderzył niecelnie. W 31 minucie Adrian Sikora wycofał piłkę do Michała Szczyrby, który uderzył nad bramką. W 37 minucie stratę piłki zanotował Kamil Kotrys. Po stracie zawodnik gospodarzy wyszedł sam na sam, lecz ponownie górą był Konrad Krucek. W 41 minucie Damian Szczęsny zdecydował się na strzał, który okazał się niecelny.

W 52 minucie skoczowianie objęli prowadzenie. Piłkę dograł z lewej strony Adrian Sikora a najlepiej w polu karnym odnalazł się Michał Szczyrba, który strzałem głową otworzył wynik spotkania. W 71 minucie skoczowianie podwyższyli prowadzenie. Długą piłkę otrzymał Adrian Sikora, który minął bramkarza i umieścił piłkę w siatce. Dwie minuty później Adrian Sikora odzyskał piłkę po błędzie Romana Nalepy i dograł piłkę do Marcina Jaworzyna, który umieścił piłkę w pustej bramce. W 83 minucie Adrian Borkała zabawił się z defensywą Piasta i dograł piłkę do Damiana Szczęsnego, który uderzył niecelnie.