Ostatnia kolejka ligi okręgowej, która miała się odbyć w weekend 17-18 października została odwołana w związku z niekorzystną aurą. Dla zawodników Marcina Michalika oznaczało to drugi weekend przerwy, wszak tydzień wcześniej mecz z udziałem skoczowian został przełożony z powodu choroby zawodników. Zaległość sprzed dwóch tygodni gracze Beskidu nadrobią już jutro, kiedy to o godzinie 16:00 podejmować będą LKS Tempo Puńców.

KP Beskid Skoczów — LKS Tempo Puńców

Ludowy Klub Sportowy Tempo Puńców założony został w 1949 roku. Na obecnym etapie rozgrywek zawodnicy z Puńcowa plasują się na czwartym miejscu w tabeli mając w dorobku 23 punkty oraz bilans bramkowy 35:13. Najlepszym strzelcem Tempa jest jednocześnie aktualny najlepszy strzelec ligi okręgowej Tomasz Szyper, który w obecnych rozgrywkach pokonywał bramkarzy rywali 15-sto krotnie. W ostatniej kolejce Tempo podejmowało na własnym obiekcie LKS Błyskawice Drogomyśl. Zawodnicy z Puńcowa przegrali na przed własną publicznością 0:3.

W pierwszym meczu, o którym zostało wspomniane już w wstępie tej zapowiedzi skoczowianie pokonali LKS Tempo Puńców 0:3. Przełożony mecz 3 kolejki ligi okręgowej rozegrany został 16 września 2020r. Na boisku w Puńcowie hat-tricka dającego trzy punkty zawodnikom Beskidu Skoczów zdobył Mieczysław Sikora.

KP Beskid II Skoczów 0:2 LKS Tempo Puńców

Po pierwszym starciu Beskidu z Tempem w obecnym sezonie faworytami spotkania są zawodnicy Beskidu, którzy prócz zwycięstwa w pierwszym spotkaniu przewodzą również ligowej tabeli. Drużyna z Puńcowa w obecnych rozgrywkach jest bardzo groźna o czym świadczy fakt posiadania w swoich szeregach najlepszego strzelca ligi, który zdobył prawie połowę bramek Tempa. Czy skoczowianie powtórzą wynik z pierwszego ligowego spotkania, czy ponownie lepsi okażą się goście, czy też oba zespoły podzielą się punktami? Odpowiedzi na te pytania poznamy w sobotę około godziny 18:00.