Doczekają się pierwszego domowego starcia w 2021 roku zawodnicy Beskidu Skoczów. W ramach 4 kolejki zmagań grupy mistrzowskiej ligi okręgowej zawodnicy prowadzeni przez Marcina Michalika podejmować będą drużynę LKS Podhalanka Milówka.

KP Beskid Skoczów — LKS Podhalanka Milówka

Ludowy Klub Sportowy Podhalanka Milówka założony został w 1948 roku. Barwy gości sobotniego spotkania to kolory biało-niebiesko-żółte. Po rozegraniu trzech spotkań gracze z Milówki plasują się w tabeli na 1 pozycji mając w dorobku 6 punktów oraz bilans bramkowy 8:5. Najlepszym strzelcem Podhalanki jest Piotr Motyka, który w zmaganiach grupy mistrzowskiej zdobył 3 bramki.
Po inauguracyjnym zwycięstwie w 2021 roku w sobotnie popołudnie rywalizować będą na własnym stadionie z liderującym w tabeli LKS Podhalanka Milówka. Skoczowianie aktualnie rozegrany maja jeden mecz zakończony zwycięstwem oraz póki co przyznany walkower za spotkanie z Góralem Żywiec. Ewentualne jutrzejsze zwycięstwo pozwoli zawodnikom Beskidu doskoczyć do czoła tabeli. Czy tak się uda? Tego dowiemy się około godziny 18:00.
Z racji obostrzeń mecz odbędzie się bez udziału publiczności.