Zwycięstwem Beskidu 4:6(1:5) zakończył się pierwszy sparing Beskidu Skoczów. Gracze Marcina Michalika pokonali w dzisiejsze popołudnie CKS Piast Cieszyn. Dwie bramki dla Beskidu zdobyli Marcin Jaworzyn oraz Michał Szczyrba. Raz na listę strzelców wpisywali się Jakub Małkowski oraz Michał Grześ.

Beskid: Nalepa(63’ Liszka), K. Chrapek(46’ Krzywoń), Juraszek, Kotrys, A. Chrapek, Małkowski(70’ Padło), Szczyrba(56’ Dudela), Grześ(63’ Lizak), Janik, Jaworski(46’ Szymala), Jaworzyn(56’ J. Krucek)

Lepiej dzisiejszy sparing rozpoczęli zawodnicy gospodarzy, którzy w 11 minucie objęli prowadzenie. Do wyrównania skoczowianie doprowadzili w 15 minucie za sprawą uderzenia z dystansu Jakuba Małkowskiego. W 20 minucie skoczowianie objęli prowadzenie po trafieniu Marcina Jaworzyna. Napastnik Beskidu po raz drugi na listę strzelców wpisał się w 35 minucie, kiedy podwyższył prowadzenie Beskidu na 1:3. W 37 minucie skoczowianie wyszli z kontratakiem, który na bramkę zamienił Michał Grześ podwyższając wynik na 1:4. W 39 minucie było 1:5 po trafieniu Michała Szczyrby.

Po zmianie stron szybko skoczowianie podwyższyli prowadzenie po tym jak po raz drugi dzisiaj na listę strzelców wpisał się Michał Szczyrba. W 66 minucie druga bramkę w dzisiejszym spotkaniu zdobyli gracze gospodarzy zmniejszając wynik na 2:6. W dwie minuty po zdobyciu drugiej bramki na strzał z dystansu zdecydował się gracz CKS-u, który strzałem z dystansu pokonał Arkadiusza Liszkę. Na 10 minut do końca spotkania gracze. Cieszyna zdobyli 4 bramkę zmniejszając prowadzenie skoczowian do 4:6.