Bez wyłonienia zwycięzcy zakończyło się starcie Beskidu Skoczów z Tempem Puńców. Skoczowianie na własnym stadionie zremisowali z przyjezdnymi 1:1(0:0). Bramkę dla Beskidu zdobył Mieczysław Sikora.

Beskid: Nalepa, Chrapek, Ferfecki, Smagło, Siekierka, Padło, Bezeg, Sikora, Surawski, Szczyrba(63′ Janik), Jaworzyn(72’ Borkała)

Tempo: Oleksy, Rucki, A. Olszar, Mach, Szlajss(37’ Dziadek), Kołek, Stasiak(61’ Wigezzi), Chmiel(84’ Skakuj), Legierski, Szuster, T. Olszar

Żółte kartki: Surawski, Ferfecki(Beskid)

Wyrównana pierwsza połowa nie przyniosła żadnego gola. W 12 minucie Jakub Legierski dograł piłkę z prawej strony w pole karne Beskidu, lecz Mieczysław Sikora uprzedził rywala wybijając piłkę na aut. W 17 minucie po szybkiej akcji Beskidu Mieczysław Sikora dośrodkował piłkę do Szymona Bezega, którego strzał po krótkim rogu obronił bramkarz Tempa. W 24 minucie ładnie rywala na lewej stronie minął Krzysztof Surawski, który dograł piłkę do Marcina Jaworzyna, lecz napastnik Beskidu z powietrza uderzył niecelnie. W 32 minucie Andrzej Siekierka zagrał prostopadłą piłkę w pole karne gości do Michała Szczyrby, którego strzał zablokował rywal.

W 54 minucie Mateusz Szuster uderzył z rzutu wolnego, jednak Roman Nalepa odbił piłkę na rzut rożny. Minutę później Mateusz Szuster dograł piłkę z rzutu rożnego na głowę Jakuba Legierskiego, który skierował piłkę w kierunku dalszego słupka, lecz niecelnie. W 57 minucie Wojciech Padło otrzymał piłkę przy linii końcowej boiska. Pomocnik Beskidu wycofał piłkę na 13 metr do Mieczysława Sikory, który strzałem w długi róg otworzył wynik spotkania. Dwie minuty później przed szansą na kolejne trafienie stanął Mieczysław Sikora. Skrzydłowy Beskidu zszedł z piłką na lewą nogę i strzałem w długi róg ostemplował słupek bramki Tempa. W 63 minucie Wojciech Padło ruszył z piłką na połowie boiska. Pomocnik Beskidu po dojściu do 20 metra zdecydował się na strzał, który był niecelny. Trzy minuty później na tablicy wyników widniał wynik 1:1. Wojciech Kołek strzałem w długi róg bramki pokonał Romana Nalepę. W 69 minucie Kamil Janik przeprowadził indywidualną akcję po czym dograł piłkę do Krzysztofa Surawskiego, który wystawił piłkę na prawą stronę do Mieczysława Sikory, lecz strzał skrzydłowego Beskidu był niecelny. W 73 minucie Krzysztof Surawski wypuścił w polu karnym Kamila Janika, którego strzał odbił Bartłomiej Oleksy. Szansę na bramkę w 75 minucie mieli przyjezdni. Piłkę po dograniu z prawej strony przed polem karnym uderzył Mateusz Szuster, jednak próba gracze Tempa była niecelna. W 82 minucie Mieczysław Sikora dośrodkował piłkę w pole karne, gdzie najlepiej odnalazł się Krzysztof Surawski, który uderzył głową ponad bramką strzeżoną przez Bartłomieja Oleksego. W 85 minucie Jakub Legierski uderzył z rzutu wolnego na bramkę Beskidu, gdzie bardzo dobrze spisał się Roman Nalepa, który sparował piłkę na rzut rożny. W 92 minucie piłkę meczową mieli skoczowianie. Wpierw Kamil Janik nawinął rywala na prawą nogę, jednak Barłomiej Oleksy odbił strzał pomocnika Beskidu, następnie dobitka Mieczysława Sikory przeleciała nad bramką przyjezdnych.