W ostatniej minucie doliczonego czasu gry wyszarpali zwycięstwo drużynie Beskidu Skoczów dzisiejszy rywal skoczowian LKS Tempo Puńców. Gracze Marcina Michalika zremisowali w rozegranym dzisiaj spotkaniu 1:1. Bramkę dla skoczowian zdobył Marcin Jaworzyn.

Beskid: Nalepa(46’ Krucek), Kotrys, Tyrna, Padło, Chrapek, Surawski(44’ Gredka), Szczyrba(55’ Szymala), Jaworski, Borkała(94’ Lizak), Szczęsny, Jaworzyn

Żółta kartka: Szczęsny, Jaworski

W 26 minucie zagrozili bramce Beskidu gospodarze. Po wycofaniu piłki przed pole karne Beskidu gracz Tempa uderzył tuż obok słupka bramki Beskidu. W 33 minucie Michał Szczyrba dośrodkował piłkę z rzutu wolnego. Gracz gospodarzy wybił piłkę przed pole karne, gdzie znajdował się Damian Szczęsny, który uderzył nad bramką. W 37 minucie skoczowianie przeprowadzili akcje lewą stroną. Adrian Borkała zszedł z piłka w środek pola i zdecydował się na strzał, który się okazał minimalnie niecelny.

W 55 minucie szybką akcję przeprowadzili skoczowianie. Adrian Borkała dograł piłkę do Damiana Szczęsnego, który uderzył tuż obok słupka bramki gospodarzy. W 61 minucie skoczowianie otworzyli wynik meczu. Adrian Borkała wystawił piłkę w polu karnym do Marcina Jaworzyna, który pewnym strzałem pokonał bramkarza rywali. W 93 minucie przed szansą na zdobycie bramki stanął Mateusz Szymala, lecz jego strzał odbił bramkarz rywala. W 94 minucie bramkę zdobyli gospodarze. Gracz rywala minął obronę Beskidu i uderzył zza pola karnego po krótkim rogu i pokonał Konrada Krucka.