Wysokim zwycięstwem zakończył się dzisiejszy mecz Beskidu Skoczów z LKS Muńcuł Ujsoły. Zawodnicy spod Kaplicówki pewnie wygrali na zakończenie ligowych zmagań w wyjazdowym meczu 2:13(1:5). Hat-tricka dla Beskidu zdobył Marcin Jaworzyn. Po dwie bramki zdobyli Krzysztof Surawski, Damian Szczęsny, Adrian Borkała. Po jednej bramce zdobyli Arkadiusz Trybulec, Jakub Krucek, Kamil Janik, Adrian Sikora.

Beskid: K. Krucek(46′ Liszka), Juraszek, Trybulec, Kotrys, Małkowski, Dudajek(46′ Chrapek), Surawski(55′ Sikora), Szczyrba, Borkała(55′ Janik), Szczęsny(55′ Jaworzyn, J. Krucek

W 4 minucie skoczowianie objęli prowadzenie. Jakub Krucek dograł piłkę do Damiana Szczęsnego, który zza pola karnego mocnym strzałem zdobył bramkę. W 7 minucie Michał Szczyrba dośrodkował piłkę z rzutu rożnego. Piłka dotarła do niekrytego Tomasza Juraszka, który uderzył nad bramka. W 11 minucie skoczowianie podwyższyli prowadzenie. Krzysztof Surawski rozegrał piłkę z Jakubem Kruckiem, który odegrał do wbiegającego pomocnika Beskidu, który umieścił piłkę w siatce. W 16 minucie Jakub Krucek uderzył piłkę zza pola karnego. Futbolówkę odbił interweniujący bramkarz a do piłki doszedł Damian Szczęsny, który niecelnie głową uderzył. Minutę później Damian Szczęsny dograł piłkę do Adriana Borkały, który trafił w bramkarza. W 19 minucie odbijana piłka przez rywala trafiła do Adriana Borkały, który minął rywala i skierował piłkę do bramki gospodarzy. Minutę później rywal ruszył lewą stroną, po czym dograł piłkę na linię pola karnego, gdzie piłkę plasowanym strzałem obok słupka do bramki Beskidu skierował gracz Muńcułem. W 29 minucie Michał Szczyrba uderzył piłkę z rzutu wolnego, lecz bramkarz odbił piłkę na rzut rożny. W 34 minucie Adrian Borkała ruszył z piłką prawą stroną i dośrodkował piłkę do znajdującego się w polu karnym Jakuba Krucka, który głową umieścił piłkę w siatce. W 45 minucie Adrian Borkała dograł piłkę do znajdującego się w polu karnym Krzysztofa Surawskiego, który plasowanym strzałem w długi róg zdobył bramkę dla Beskidu.

Po zmianie stron szybko skoczowianie podwyższyli prowadzenie po strzale Damiana Szczęsnego zza pola karnego. Minutę później wyczyn skrzydłowego Beskidu powtórzył Adrian Borkała podwyższając wynik na 1:7. W 54 minucie Michał Szczyrba zdecydował się na strzał po krótkim rogu, jednak trafił obok. W 62 minucie Jakub Małkowski ruszył z piłką prawą stroną i dograł futbolówkę do znajdującego się w polu karnym Kamila Janika, który od poprzeczki umieścił piłkę w bramce gospodarzy. W 66 minucie Jakub Małkowski dograł piłkę do Marcina Jaworzyna, którego strzał zablokował rywal. W 68 minucie Marcin Jaworzyn dograł piłkę do Michała Szczyrby, który uderzył niecelnie. Minutę później Kamil Janik dograł piłkę do Marcina Jaworzyna, który strzałem w długi róg wpisał się na listę strzelców. W 72 minucie Adrian Sikora przejął piłkę za polem karnym i zdecydował się  na oddanie strzału, który po kontakcie z słupkiem wpadł do bramki rywala podwyższając wynik na 1:10. W 75 minucie Michał Szczyrba dograł piłkę z rzutu rożnego wprost na głowę wbiegającego w pole karne Arkadiusza Trybulca, który podwyższył prowadzenie skoczowian. W 77 minucie stratę piłki zanotował Konrad Chrapek, co wykorzystali rywale zdobywając swoją drugą bramkę. W 80 minucie Marcin Jaworzyn zagrywa piłkę do wychodzącego na pozycję Jakuba Krucka, który trafił w bramkarza. W 82 minucie Michał Szczyrba strzałem z rzutu wolnego ostemplował słupek. Minutę później Kamil Janik znalazł w polu karnym Marcina Jaworzyna, który umieścił piłkę w siatce. W 87 minucie padła ostatnia bramka w meczu. Michał Szczyrba dograł piłkę w prawej strony a Marcin Jaworzyn minął rywala i strzałem w długi róg ustalił wynik na 2:13