W rozegranym dzisiaj spotkaniu 8 kolejki grupy mistrzowskiej ligi okręgowej zawodnicy Beskidu Skoczów rywalizowali w wyjazdowym spotkaniu z KS Góral Żywiec. Mecz zakończył się zwycięstwem gospodarzy 3:1(2:1). Bramkę dla skoczowian zdobył Michał Szczyrba.

Beskid: Krucek, Chrapek, Tyrna, Padło, Gredka, Kotrys, Szczyrba(50′ Jaworski), Borkała, Szczęsny, Janik, Jaworzyn

Lepiej mecz rozpoczęli goście, którzy w 8 minucie objęli prowadzenie. Konrad Chrapek odpuścił krycie rywala, który z ostrego kąta uderzył nie do obrony otwierając wynik dzisiejszego spotkania. W 13 minucie było 2:0. Po stracie zawodnika Beskidu zawodnik Górala znalazł się oko w oko z Konradem Kruckiem i pokonał goalkeppera Beskidu. W 29 minucie Michał Szczyrba zdobył bramkę kontaktową. Zawodnik Beskidu zdecydował się na strzał z 18 metra po długim słupku i nie dał szans bramkarzowi gospodarzy na udaną interwencję. Po zmianie stron w 63 minucie zawodnicy gospodarzy zastopowali finalnie ataki Beskidu ustalając wynik spotkania na 3:1.