Pewnym zwycięstwem zakończył się mecz 12 kolejki ligi okręgowej. Skoczowianie rywalizując w Wiśle z tamtejszym WSS wygrali 1:5(0:2). Bramki dla skoczowian zdobywali Arkadiusz Trybulec, Marcin Jaworzyn, Krystian Dudajek, Adrian Borkała oraz Michał Szczyrba.

Beskid: K. Krucek, Juraszek(64’ Szczyrba), Chrapek, Ferfecki, Kotrys, Małkowski, Trybulec(74’ Borkała), Surawski, Dudajek, Szczęsny(81’ Sikora), Jaworzyn(74’ J. Krucek)

Żółta kartka: K. Krucek

W 5 minucie skoczowianie objęli prowadzenie. Kamil Kotrys dośrodkował piłkę z rzutu wolnego a futbolówkę głową do bramki rywali skierował Arkadiusz Trybulec. Minutę później było 2:0. Arkadiusz Trybulec dograł piłkę do Marcina Jaworzyna, który strzałem w długi róg podwyższył prowadzenie. W 14 minucie gospodarze zagrozili bramce Beskidu, jednak piłka uderzona przez rywala trafiła w bramkę Beskidu. W 35 minucie Marcin Jaworzyn otrzymał piłkę w polu karnym Wisły, lecz jego strzał odbił bramkarz WSS.

Po zmianie stron skoczowianie w 53 minucie podwyższyli prowadzenie. Piłkę od Krzysztofa Surawskiego otrzymał wychodzący na wolne pole Krystian Dudajek, który umieścił piłkę w siatce. W 61 minucie gracze Wisły mieli bardzo dobra okazje do zdobycia bramkę, lecz rywal uderzył  niecelnie. W 62 minucie rywale strzelili bramkę na 1:3. Po spalonym, który został puszczony przez sędziego piłkę obok interweniującego Konrada Krucka skierował zawodnik WSS. W 78 minucie skoczowianie zdobyli czwartą bramkę. Piłkę na bramkę Wisły uderzy Damian Szczęsny. Futbolówkę odbił bramkarz WSS, ale do piłki doszedł Adrian Borkała, który umieścił piłkę w siatce. W 81 minucie Michał Szczyrba podwyższył prowadzenie. Piłkę sam na sam otrzymał Adrian Borkała, który wystawił piłkę do Michała Szczyrby, który na raty umieścił piłkę w siatce. W 83 minucie piłkę wycofana zza pola karnego uderzył Jakub Krucek, lecz strzał gracza Beskidu był minimalnie niecelny.