Remisem 1:1(1:0) zakończył się dzisiejszy mecz 10 kolejki ligi okręgowej pomiędzy GKS Radziechowy-Wieprz i KP Beskid Skoczów. Bramkę dla skoczowian zdobył Damian Szczęsny.

Beskid: K. Krucek, Czyż, Trybulec, Kotrys, Małkowski, Dudajek(60’ Juraszek) Surawski, Szczyrba(78’ Jaworzyn), Borkała(46’ Janik), Szczęsny, J. Krucek(60’ Sikora)

Żółte kartki: Surawski, Szczęsny

W 10 minucie gospodarze objęli prowadzenie. Po dograniu piłki z prawej strony zawodnik GKS-u skierował piłkę do bramki Beskidu obok interweniującego Konrada Krucka. W 15 minucie Jakub Małkowski dograł ostrą piłkę z prawej strony boiska, jednak Jakub Krucek nie przeciął piłki.

W 62 minucie rywale stanęli przed szansa na zdobycie bramki, lecz niekryty rywal uderzył zdecydowanie nad bramka Beskidu. W 69 minucie skoczowianie doprowadzili do wyrównania. Piłkę z lewej strony dograł Kamil Janik a futbolówka trafiła na głowę Damiana Szczęsnego, który umieścił piłkę w siatce. W 82 minucie zawodnik rywala wykonał centrostrzał, który zatrzymał się na słupku bramki Beskidu.