Remisem 1:1(1:0) zakończył się mecz Beskidu Skoczów z CKS Piast Cieszyn. Niestety w meczu, na który czekała duża część powiatu show zawodnikom skradł sędzia główny, który nie poradził sobie z sędziowaniem meczu na poziomie ligi okręgowej. Bramkę dla Beskidu zdobył Michał Szczyrba.

Beskid: K. Krucek, Kotrys(56′ Gredka), Juraszek, Krzywoń, Grześ, Małkowski, Szczyrba, Jaworski, Borkała, Szczęsny, J. Krucek

CKS: Wawrzyczek, Skakuj, Fatalski(46′ Koprek), Seremak, Wilczek(62′ Wałga, 89′ Greń), Volkmer, Niemczyk, Sikora(87′ Górniak), J. Jeleń, Szyper(69′ Piwko), I. Jeleń

Sędzia główny: Marcin Stoń

Sędziowie asystenci: Łukasz Głądys, Dawid Ozimina

Żółta kartka: Borkała(Beskid) – Fatalski(CKS)

W 3 minucie skoczowianie objęli prowadzenie. Kamil Kotrys dośrodkował piłkę w pole karne na głowę wbiegającego Michała Szczyrby, który z łatwością pokonał bramkarza rywali. W 9 minucie powinno być 2:0. Damian Szczęsny wyłożył piłkę do Jakuba Krucka, który z 5 metrów przestrzelił nad bramką gości. W 15 minucie z rzutu wolnego uderzył Jakub Małkowski, jednak bramkarz gości odbił piłkę. Minutę później przed dogodną szansą na zdobycie bramki stanął Ireneusz Jeleń, jednak będąc sam na sam dwukrotnie został zatrzymany przez Konrada Krucka.W 22 minucie po rzucie rożnym dla Beskidu nastąpiło zamieszanie w polu karnym Piasta. Do piłki doszedł Tomasz Juraszek, który uderzył niecelnie. W  28 minucie Dawid Jaworski zszedł  z piłką do środka pola i uderzył w kierunku bramki gości, jednak bramkarz odbił piłkę na rzut rożny. W 44 minucie na strzał z zza pola karnego zdecydował się Henryk Krzywoń, jednak piłka przeleciała tuż obok bramki gości.

W 47 minucie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego blisko zdobycia bramki byli skoczowianie, jednak piłka uderzona przez Tomasza Juraszka trafiła w słupek. Minutę później przed dogodną sytuacją bramką stanął Michał Grześ, który uderzył jednak niecelnie. Intensywny początek drugiej części Beskidu szybko się zemścił na podopiecznych Marcina Michalika. W 51 minucie goście doprowadzili do wyrównania. Z bramki wyszedł Konrad Krucek co zauważył napastnik Piasta i strzałem z dystansu doprowadził do wyrównania. W 58 minucie Michał Szczyrba dośrodkował piłkę z rzutu rożnego ta dotarła do Adriana Borkały, którego strzał odbił rywal. W 64 minucie skoczowianie dwukrotnie stanęli przed szansą na zdobycie bramki po dośrodkowaniach Michała Grzesia. Wpierw strzał Jakub Krucka odbił rywal a następnie przy uderzeniu Tomasza Juraszka ponownie górą okazała się defensywa Piasta. W 67 minucie samotnie z piłką w pole karne wszedł Michał Grześ, który uderzył niecelie. Po dwóch minutach przed dogodną sytuacją stanął Jakub Krucek, jednak piłka trafiła w słupek. W 86 minucie Damian Szczęsny dogrywa piłkę w pole karne do niekrytego Ariana Borkały, który nie trafia do pustej bramki. W 91 minucie Tomasz Juraszek zagrał długą piłkę do Damiana Szczęsnego, który przyjął piłkę i trafił w słupek.