Awansowali do finału Pucharu Polski na szczeblu podokręgu Skoczów zawodnicy Marcina Michalika, którzy w dzisiejsze popołudnie pokonali w Iskrzyczynie tamtejszą Iskrę 0:5(0:2). Dwie bramki dla Beskidu zdobył Dawid Jaworski. Po jednym trafieniu zaliczyli Kamil Janik, Konrad Krucek oraz Damian Szczęsny.

Beskid: Nalepa, K. Chrapek, Krzywoń, Dudela, A. Chrapek, Kotrys(46’ Grześ), Szczyrba(65’ Gredka), Szczęsny(71’ Matuszka), Jaworski(65’ Szymala), Borkała(46’ Janik), Jaworzyn(23’ J. Krucek)

W drugiej minucie prowadzenie objęli skoczowianie. Z bliska na bramkę Iskry uderzył Adrian Borkała. Piłkę odbił bramkarz rywala do futbolówki doszedł Dawid Jaworski, który otworzył wynik spotkania. Trzy minuty później było 0:2. Dawid Jaworski otrzymał piłkę od Marcina Jaworzyna i strzałem po krótkim rogu podwyższył prowadzenie. W 14 minucie Damian Szczęsny dośrodkował piłkę z prawej strony, ale Adrian Borkała nie trafił w piłkę. W 31 minucie na strzał z rzutu wolnego zdecydował się Michał Szczyrba, jednak bramkarz sparował piłkę na rzut rożny.
W 63 minucie Dawid Jaworski zagrał piłkę do Damiana Szczęsnego, który obsłużył piłka Kamila Janika, dla którego umieszczenie piłki w pustej bramce nie było problemem. W 65 minucie skoczowianie zdobyli czwartą bramkę. Michał Szczyrba dograł piłkę do Jakuba Krucka, który strzałem po rykoszecie pokonał bramkarza rywali. W 70 minucie w dogodnej sytuacji znalazł się Kamil Janik, którego strzał odbił bramkarz Iskry. W 71 minucie w swojej ostatniej akcji w meczu piłkę sam na sam od Kamila Janika otrzymał Damian Szczęsny, który przelobował bramkarza gospodarzy. W 82 minucie Kamil Janik zagrał piłkę do wchodzącego w pole karne Michała Grzesia, którego strzał odbił bramkarz Iskry. W 84 minucie szanse mieli zawodnicy gospodarzy, którzy po wrzucie piłki z autu byli blisko zdobycia bramki, lecz rywal nie trafił w piłkę. W 88 minucie na strzał zza pola karnego zdecydował się Maciej Matuszka, lecz piłka trafiła w słupek bramki gospodarzy.