Niczym pojedynek bokserski wyglądał mecz dzisiejszy Beskidu Skoczów z LKS Pogórze. Skoczowianie niczym wykwintny bokser prowadzili przez cały mecz na punkty, jednak z racji, że w piłce nożnej istnieją remisy w 94 minucie zadali cios, który się okazał nokautem. Cios, na wagę trzech punktów, który zadał były zawodnik LKS Pogórze Krzysztof Surawski. 

Beskid: K. Krucek, Chrapek, Czyż, Trybulec, Małkowski(70’ Dudajek), Kotrys, Surawski, Szczyrba, Borkała(56’ J. Krucek), Szczęsny, Jaworzyn(56’ Sikora)

Początek meczu był bardzo wyrównany. Jako pierwsi zagrożenie stworzyli skoczowianie, którzy w 30 minucie byli bardzo blisko zdobycia bramki. Po dośrodkowaniu piłki z lewej strony najlepiej w polu karnym Pogórza odnalazł się Damian Szczęsny, który strzałem głową ostemplował poprzeczkę. Po trzech minutach blisko zdobycia bramki byli gospodarze. Konrad Chrapek źle zagrał piłkę, którą przejął rywal znajdując się sam na sam z Konradem Kruckiem, jednak piłka nie trafiła do braki Beskidu.

Po zmianie stron jako pierwsi zagrozili skoczowianie. Na strzał zdecydował się Jakub Krucek, jednak piłkę zatrzymał bramkarz gospodarzy. W 68 minucie blisko zdobycia bramki był Adrian Sikora, lecz ponownie górą wyszedł bramkarz Pogórza. Minutę później przed szansą na zdobycie bramki stanął Arkadiusz Trybulec. Gracz Beskidu w solowej akcji ograł czterech przeciwników i będąc w dogodnej sytuacji uderzył niecelnie. W 82 minucie Jakub Krucek dograł piłkę do wychodzącego na pozycję Adriana Sikory, który minął bramkarza, lecz strzał zawodnika Beskidu był minimalnie niecelny. W 90 minucie Tomasz Czyż wrzucił piłkę w pole karne Pogórza z autu. Ta trafiła do Damiana Szczęsnego, którego strzał z przewrotki złapał bramkarz Pogórza. Gry wydawało się, ze mecz zakończy się remisem skoczowianie wykonywali rzut wolny. Do piłki ułożonej przy linii bocznej boiska podszedł Michał Szczyrba. Pomocnik Beskidu dośrodkowaniem znalazł w polu karnym swojego partnera z środka pola, dzięki czemu Krzysztof Surawski strzałem głową zapewnił trzy punkty drużynie ze Skoczowa.