Zwycięstwem Beskidu 0:2(0:1) zakończył się dzisiejszy mecz pomiędzy podopiecznymi Bartosza Woźniaka a CKS Piast. Bramki dla Beskidu zdobywali Damian Szczęsny i Adrian Borkała.

Beskid: K. Krucek, Czyż, Juraszek, Kotrys, Chrapek, Gredka(68’ Jaworski), Trybulec, Małkowski, Borkała, Szczęsny(80’ Janik), J. Krucek(85’ Szczyrba)

żółte kartki: Jaworski, Juraszek

O pierwszej części spotkania Piasta z Beskidem można powiedzieć, że się odbyła oraz, że była interesująca niczym dyskusja o fraszkach dla pasjonata matematyki, aż do 40 minuty kiedy to Konrad Chrapek znalazł w polu karnym gospodarzy Damiana Szczęsnego, który umieścił piłkę w siatce bramki Piasta.

Po zmianie stron pierwsi zaatakowali skoczowianie. W 48 minucie Adrian Borkała uderzył w długi róg, lecz bramkarz obronił strzał zawodnika Beskidu. W 74 minucie Dawid Jaworski uderzył w krótki róg bramki gospodarzy, lecz strzał zawodnika Beskidu był za słaby. W 81 minucie skoczowianie podwyższyli prowadzenie. Jakub Małkowski zagrał piłkę do do Adriana Borkały, który strzałem z 15 metra po długim rogu podwyższył prowadzenie Beskidu.