Najnowsze newsy
  1. Porażka po karnych;Tempo 4:4 Beskid
  2. Juniorów cztery trafienia, punkty jednak Pasjonat zbiera
  3. Trening strzelecki;Muńcuł 2:13 Beskid
  4. Juniorów punkty przewidywalne
  5. Wyjazdowa porażka;Podhalanka 2:0 Beskid
RankZawodnikKlubBramki
1Szymoński GrzegorzGóral Żywiec17
2Koczur KrzysztofLKS Błyskawica Drogomyśl11
3Jaworzyn MarcinKP Beskid II Skoczów11
4Krzempek DanielLKS Błyskawica Drogomyśl6
5Balcarek FilipLKS Soła Rajcza6
6Stasiak TomaszLKS Tempo Puńców6
7Szuster MateuszLKS Tempo Puńców6
8Szczęsny DamianKP Beskid Skoczów6
9Szczyrba MichałKP Beskid Skoczów6
10Figura MaciejLKS Soła Rajcza5
11Janik KrzysztofTS Koszarawa Żywiec5
12Jakubiec BartłomiejTS Koszarawa Żywiec5
13Chrapek DorianWSS Wisła5
14Franusik TomaszLKS Soła Rajcza5
15Łącki MaciejGóral Żywiec5
16Motyka PiotrGKS Podhalanka Milówka5
17Bawoł BłażejLKS Błyskawica Drogomyśl5
18Kitka ArturGKS Podhalanka Milówka4
19Płoszaj SzymonWSS Wisła4
20Salachna DamianLKS Soła Rajcza4
21Szołtys BartoszLKS Błyskawica Drogomyśl4
22Garncarczyk MichałTS Koszarawa Żywiec4
23Tobiasz MichałLKS Tempo Puńców3
24Tracz RadosławGKS Podhalanka Milówka3
25Pieterwas JakubGóral Żywiec3
26Dziadek Dariusz-3
27Stawicki DamianLKS Błyskawica Drogomyśl3
28Bąk FilipTS Koszarawa Żywiec3
29Grygny Jarosław-3
30Szyper TomaszCKS Piast Cieszyn2
31Urbaś Jakub-2
32Knapek Jakub-2
33Lach DanielLKS Soła Rajcza2
34Pilch TymoteuszWSS Wisła2
35Szymik GrzegorzTS Koszarawa Żywiec2
36Małyjurek WojciechWSS Wisła2
37Balcarek MateuszGKS Podhalanka Milówka2
38Saltarius MariuszLKS Błyskawica Drogomyśl2
39Halama ŁukaszLKS Błyskawica Drogomyśl2
40Janik Tomasz-2
41Bawoł MateuszLKS Błyskawica Drogomyśl2
42Wojtyła MaciejGKS Podhalanka Milówka2
43Stankiewicz MateuszTS Koszarawa Żywiec2
44Nejfeld Hugo-1
45Gilek PawełGKS Podhalanka Milówka1
46Babicki KamilTS Koszarawa Żywiec1
47Szlajss ArkadiuszLKS Tempo Puńców1
48Węglorz Jakub-1
49Śleziak SzymonGKS Podhalanka Milówka1
50Jurasz PrzemysławTS Koszarawa Żywiec1
51Juroszek SebastianLKS Pogórze1
52Mazurek DawidWSS Wisła1
53Semik Patryk-1
54Hutyra MaciejGKS Podhalanka Milówka1
55Olszar TomaszLKS Tempo Puńców1
56Rucki MaciejLKS Tempo Puńców1
57Franusik MikołajLKS Soła Rajcza1
58Pułka MaciejGóral Żywiec1
59Kantyka JakubTS Koszarawa Żywiec1
60Palecek ZbynekLKS Tempo Puńców1
61Pytel MateuszGKS Podhalanka Milówka1
62Biegun MateuszGóral Żywiec1
63Woźniczka SzymonWSS Wisła1
64Kuś MichałGKS Podhalanka Milówka1
65Lech DawidLKS Błyskawica Drogomyśl1
66Boś GabrielWSS Wisła1
67Lach MarcinLKS Soła Rajcza1
68Widzyk KrzysztofTS Koszarawa Żywiec1
69Chrapek Konrad-1
70Borkała AdrianKP Beskid Skoczów1
71Surawski KrzysztofKP Beskid Skoczów1
72Gredka KacperKP Beskid II Skoczów1
73Jaworski DawidKP Beskid Skoczów1
74Janik KamilKP Beskid II Skoczów1
75Tyrna Patryk-1