Najnowsze newsy
  1. Przełamać serię;Beskid – Błyskawica
  2. F1:Wygrane derby
  3. C1:Domowa porażka
  4. Podsumowanie tygodnia 1-7 czerwiec
  5. F1:Udana zaległość

Najlepszy strzelec

RankZawodnikDrużynaBramki
1Płoszaj SzymonWSS Wisła29
2Szyper TomaszLKS Tempo Puńców23
3Koczur KrzysztofLKS Błyskawica Drogomyśl16
4Jaworzyn MarcinKP Beskid II Skoczów13
5Szczęsny DamianKP Beskid Skoczów13
6Pastuszak AlanLKS Tempo Puńców10
7Janik KamilKP Beskid II Skoczów10
8Szczyrba MichałKP Beskid Skoczów9
9Jasiński MarcinLKS Błyskawica Drogomyśl8
10Urbańczyk MarcinLKS Wisła Strumień8
11Sikora MieczysławKP Beskid Skoczów8
12Surawski KrzysztofKP Beskid II Skoczów7
13Worek Łukasz-6
14Szajter KamilLKS Goleszów6
15Małyjurek WojciechWSS Wisła6
16Padło Wojciech-6
17Wojtków BartoszLKS Wisła Strumień5
18Kopiec GrzegorzKKS Spójnia Zebrzydowice5
19Mazurek DawidWSS Wisła5
20Miłek SzymonRKS Cukrownik Chybie5
21Pryczek ArturLKS Wisła Strumień5
22Czakon MichałLKS Pogórze5
23Czudek KrystianLKS Goleszów5
24Gabryś KamilLKS 99 Pruchna5
25Górczyński RafałKKS Spójnia Zebrzydowice5
26Sikora DanielLKS Goleszów5
27Borkała AdrianKP Beskid II Skoczów5
28Bawoł MateuszLKS Błyskawica Drogomyśl4
29Danel KrystianLKS Pogórze4
30Mazurek MarcinWSS Wisła4
31Juroszek SebastianWSS Wisła3
32Strach Krystian-3
33Marekwica JakubWSS Wisła3
34Bezeg Szymon-3
35Jaworski DawidKP Beskid II Skoczów3
36Mrówka Tomasz-2
37Michalski KonradRKS Cukrownik Chybie2
38Indyk DariuszLKS Wisła Strumień2
39Miły ArturLKS Wisła Strumień2
40Skóraś KrzysztofKKS Spójnia Zebrzydowice2
41Bednarek MarcinLKS Wisła Strumień2
42Tomala MateuszWSS Wisła2
43Szpilarewicz PiotrLKS Wisła Strumień2
44Mitręga BartoszWSS Wisła2
45Brachaczek ArkadiuszLKS Tempo Puńców2
46Król DamianLKS Błyskawica Drogomyśl2
47Madzia DanielLKS Pogórze2
48Szmidt MichałKKS Spójnia Zebrzydowice2
49Gabrysiak DamianKKS Spójnia Zebrzydowice2
50Tomaszko KrzysztofLKS Pogórze2
51Tobiasz MichałLKS Tempo Puńców2
52Wadas PrzemysławLKS Wisła Strumień2
53Wieja MateuszLKS Pogórze1
54Gołyźniak AndrzejLKS Goleszów1
55Czudek AdrianLKS Goleszów1
56Świńczyk Dawid-1
57Gwóźdź PawełLKS 99 Pruchna1
58Parchański MichałKKS Spójnia Zebrzydowice1
59Rychlik SebastianLKS Błyskawica Drogomyśl1
60Górecki PrzemysławLKS Pogórze1
61Siekierka Marcin-1
62Jopek MichałLKS Goleszów1
63Greń RadosławLKS Pogórze1
64Wałaski DawidLKS Błyskawica Drogomyśl1
65Jasiński AdrianLKS Pogórze1
66Tomala WiktorLKS Wisła Strumień1
67Felis KrzysztofLKS Goleszów1
68Cieślar AlanLKS Goleszów1
69Pszczółka ŁukaszLKS Pogórze1
70Sikora SebastianLKS Pogórze1
71Kaszuba KamilLKS 99 Pruchna1
72Gabzdyl RadosławRKS Cukrownik Chybie1
73Waleczek JarosławRKS Cukrownik Chybie1
74Obrochta RafałLKS Goleszów1
75Wuwer TomaszWSS Wisła1
76Bluck Dawid-1
77Greń MichałLKS Tempo Puńców1
78Hojka DamianRKS Cukrownik Chybie1
79Szpak DawidLKS Goleszów1
80Tomaszko JózefLKS Pogórze1
81Gandzel TomaszRKS Cukrownik Chybie1
82Kotrys KamilKP Beskid Skoczów1