Niedzielny poranek był czasem kiedy swój ligowy mecz rozgrywała druga drużyna młodzików Beskidu Skoczów. Zawodnicy Kamila Kotrysa występujący w IV lidze wojewódzkiej D1 Młodzik w ramach 8 kolejki rywalizowali w wyjazdowym spotkaniu z RKS Cukrownik Chybie. Drużyna gospodarzy pokonała skoczowian 2:1. Bramkę dla Beskidu zdobył Ksawery Dobucki.

Beskid: Macura, Heller, Kozina, Ciupek, Kreiss, Nalepa, Koenig, Dołhań, Owsiński, Habdas, Dobucki, Radecki, Kurto

Po meczu trener Kamil Kotrys powiedział:

Pierwsza połowa meczu przebiegała pod dyktando drużyny gospodarzy, która stwarzała sobie więcej sytuacji do zdobycia bramki. Udało się to w 20 minucie kiedy to do odbitej przez naszego bramkarza piłki najszybciej dobiegł zawodnik Cukrownika i ulokował piłkę w bramce. Na odpowiedź trzeba było czekać 2 minuty. Łukasz Koenig z boku dograł do Ksawerego Dobuckiego, a ten przytomnym strzałem zdobył bramkę wyrównującą. Druga połowa to dużo walki w środku pola. Jedyną bramkę, jak się później okazało na wagę zwycięstwa zdobyła drużyna z Chybia.