W swoim czwartym meczu w II lidze wojewódzkiej A1 Junior gracze Patryka Pindla doznali pierwszej porażki. Skoczowianie przegrali na własnym stadionie z TS Czarni-Góral Żywiec 0:2.

Beskid: Liszka, Olma, Chruszcz, Strach, Klimurczyk, Zwardoń(80′ Połowczuk), Gredka, Greń(15′ Labza), Bochenek, Szymala, Foltyn(50′ Odziomek)

Po meczu trener Patryk Pindel powiedział:

W pierwszej połowie mieliśmy swoje sytuację do strzelenia bramki niestety to zemściło się w drugiej połowie gdzie Góral „zabił” Nas intensywnością gry. Zimny kubeł przyda Nam się by, nie którym zawodnikom uświadomić w jakim miejscu na dzień dzisiejszy są.

..mpktbramkiu siebiena wyjeździe
1TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała41219:12-0-0 (11:1)2-0-0 (8:0)
2UMKS Trójka Czechowice-Dziedzice41223:81-0-0 (7:2)3-0-0 (16:6)
3TS Czarni-Góral Żywiec41211:22-0-0 (6:0)2-0-0 (5:2)
4KS Kuźnia Ustroń4921:61-0-1 (11:4)2-0-0 (10:2)
5LKS Podhalanka Milówka4810:52-0-0 (7:2)0-2-0 (3:3)
6KP Beskid Skoczów475:40-1-1 (1:3)2-0-0 (4:1)
7LKS Zapora Wapienica4616:120-0-2 (5:8)2-0-0 (11:4)
8UKS Warszowice4614:102-0-1 (13:6)0-0-1 (1:4)
9LKS Goleszów466:111-0-1 (3:4)1-0-1 (3:7)
10LKS Pasjonat Dankowice438:220-0-1 (1:7)1-0-2 (7:15)
11BKS Stal Bielsko-Biała415:130-1-2 (5:9)0-0-1 (0:4)
12TS Koszarawa Żywiec405:150-0-2 (3:6)0-0-2 (2:9)
13LKS Victoria Hażlach401:130-0-3 (1:12)0-0-1 (0:1)
14LKS Leśna401:230-0-2 (1:10)0-0-2 (0:13)

 

V kolejka – 12-13.09.2020
LKS Victoria Hażlach – TS Podbeskidzkie II Bielsko-Biała – 0:6
KP Beskid Skoczów – TS Czarni-Góral Żywiec – 0:2
UKS Warszowice – LKS Goleszów – 7:0
TS Koszarawa Żywiec – KS Kuźnia Ustroń – 1:3
BKS Stal Bielsko-Biała – LKS Podhalanka Milówka – 2:2
LKS Leśna – UMKS Trójka Czechowice – 1:8
LKS Zapora Wapienica – LKS Pasjonat Dankowice – 3:4

V kolejka – 19-20.09.2020
KS Kuźnia Ustroń – LKS Victoria Hażlach (20.09, godz. 10:00)
LKS Goleszów – BKS Stal Bielsko-Biała (19.09, godz. 12:00)
TS Podbeskidzkie II Bielsko-Biała – KP Beskid Skoczów (20.09, godz. 14:00)
LKS Podhalanka Milówka – LKS Zapora Wapienica (19.09, godz. 10:00)
LKS Pasjonat Dankowice – LKS Leśna (19.09, godz. 11:00)
UMKS Trójka Czechowice – TS Koszarawa Żywiec (19.09, godz. 17:00)
TS Czarni-Góral Żywiec – UKS Warszowice (20.09, godz. 10:00)